У мікрорайоні Осокорки запустять безкоштовний шкільний автобус

Tool items

З початку нового навчального року у мікрорайоні Осокорки запустять безкоштовний шкільний автобус.  
  
Про це зазначив депутат Київської міської ради, член Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимир Гончаров на особистій сторінці у мережі Facebook.  
   
За словами депутата, шкільний автобус буде курсувати з приватного сектору, який знаходиться у мікрорайоні Осокорки, до загальноосвітньої школи №62 та Київської інженерної гімназії.  
  
«Необхідно запускати шкільні автобуси на маршрути для учнів та педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності до навчальних закладів, адже це є дуже важливою складовою надання освітніх послуг. Мікроавтобус курсуватиме за установленим маршрутом, а головне буде безкоштовним. Міська влада працює над покращенням рівня надання якісних освітніх послуг у столиці», – зазначив Володимир Гончаров.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)