У Київській міській раді затвердили календар пам'ятних дат та ювілеїв Києва на 2022 рік

Tool items

У Київській міській раді затвердили календарний план заходів з організації та відзначення на території Києва пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 році.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 15 квітня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання більшістю депутатів.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, війна триває і на інформаційному фронті, тому необхідно проводити інформаційно-просвітницькі заходи щодо збереження та захисту української національної пам'яті, ідентичності та автентичної культури.

«Міська влада сприяє реалізації заходів, які спрямовані на відновлення національної пам'яті та популяризацію української історії. У календарі пам'ятних дат та ювілеїв Києва передбачено організацію тематичних, інформаційних, навчально-виховних, культурно-мистецьких заходів, де буде висвітлено інформацію про історичні події та видатних людей», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що у плані передбачено відзначення знакових пам'ятних дат в історії та ювілеїв учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, українських громадських діячів, дисидентів, журналістів, мистецтвознавців та письменників, які за життя були учасниками боротьби за незалежність України.

Повний перелік пам'ятних дат та ювілеїв можна переглянути за посиланням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ