У Київській міській раді виділили ще три земельні ділянки для створення парку відпочинку «Микільська Слобідка»

Tool items

Київська міська рада підтримала рішення щодо виділення земельних ділянок, загальною площею 5,3 га для створення парку відпочинку «Микільська Слобідка». Йдеться про територію вздовж Русанівської протоки річки Дніпро від проспекту Броварського до вулиці 2-ої Садової та вулиці Микільсько-Слобідської, 7-9.    
    
Таке рішення було прийнято сьогодні, 31 серпня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 86 депутатів.⠀    
    
Як зазначив депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв, прийняття даного рішення дозволить забезпечити використання земельних ділянок для облаштування озеленених територій загального користування, а також сприятиме зняттю соціальної напруги щодо забудови цієї земельної ділянки та підвищенню рівня благоустрою та озеленення території у Дніпровському районі.    
    
«Для створення нового парку Київська міська рада підтримала рішення щодо передачі на баланс КО «Київзеленбуд» земельних ділянок. Це рішення ми прийняли задля унеможливлення забудови цієї території у подальшому. Ми підтримуємо ініціативи територіальної громади міста та виступаємо на захист їх інтересів. Створення парку допоможе покращити екологічну ситуацію у столиці та забезпечить жителів міста облаштованою зеленою зоною для відпочинку та прогулянок», – підкреслив Михайло Терентьєв.    
    
Депутат додав, що відповідно до Програми комплексного розвитку зеленої зони міста Києва та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, вищезазначені земельні ділянки входять до зелених зон.   
   
Нагадаємо, Київською міською радою вже було виділено земельні ділянки загальною площею 6,4 га, для створення парку «Микільська Слобідка».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)