У Київській міській раді відновили онлайн-трансляції засідань комісій та пленарних засідань

Tool items

У Київській міській раді відновили онлайн-трансляції засідань комісій та пленарних засідань.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 23 березня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 64 депутатами. 

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Леоніда Ємця, на період дії воєнного стану Київська міська рада та її виконавчий орган працюють з урахуванням певних особливостей.

«Наразі передбачено, що трансляції пленарних засідань Київської міської ради та засідань її виконавчого органу здійснюються у повному обсязі, проте їх розміщують на офіційному вебсайті протягом 24 годин з часу закінчення відповідного зібрання. Водночас з метою підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності депутатський корпус Київської міської ради прийняв рішення, яке передбачає скасування цих обмежень та відновлення онлайн-трансляції всіх засідань», – розповів Леонід Ємець.

Депутат наголосив, що крім цього на офіційному сайті Київської міської ради буде опубліковано інформацію про час та місце проведення постійних комісій, і всі охочі зможуть ознайомитись з переліком питань, які передбачається винести на розгляд.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки