У Київській міській раді обговорили питання міжмуніципального співробітництва Києва та польських міст

Tool items

У Київській міській раді обговорили питання міжмуніципального співробітництва Києва та польських міст. Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко сьогодні, 07 березня, провів робочу зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцьким.

Як зазначив Володимир Бондаренко, з перших днів повномасштабної війни Польща є надійним партнером нашої країни та прихильником вступу України до ЄС та НАТО.

«Україна та Польща мають багаторічні відносини, і зараз цей зв’язок став тільки сильнішим. Налагодження міжмуніципального співробітництва з польськими містами надасть можливість разом розв'язувати складні проблеми, з якими місто не може впоратись самостійно в умовах війни. Необхідно компенсувати не тільки час на відновлення столиці та нашої країни вцілому, а й отримати нові європейські технології, рішення та експертизи за ті два роки, які ми фактично втрачаємо у розвитку через повномасштабну війну. Київ відкритий до співпраці з усіма муніципалітетами, які готові допомогти побороти економічні, соціальні та екологічні наслідки війни», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради подякував за колосальну допомогу, яку Україна отримує від Польщі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва