У Київській міській раді обговорили питання демонтажу та перероблення шин, які розміщені на прибудинкових територіях

Tool items

У Київській міській раді планують затвердити порядок демонтажу та подальшої утилізації покришок, які розміщені на прибудинкових територіях.

Таке питання розглянули сьогодні, 15 червня, на засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики.

За словами депутатки Київської міської ради, секретарки Постійної комісії з питань екологічної політики Євгенії Кулеби, під час засідання представники Департаменту міського благоустрою представили звіт щодо утилізації демонтованих шин у районах столиці.

За інформацією департаменту, у Голосіївському районі комунальники прибрали 106 тонн шин, у Дніпровському – майже 23 тонни, Дарницькому – 8 тисяч штук і ще 5 тисяч склали, щоб вивезти найближчим часом. Ціна утилізації однієї покришки, залежно від її розміру, складає від 13 до 48 гривень.

«У Києві закінчується епоха дворових клумб, лебедів, равликів і дитячих майданчиків із шин. Зараз їх масово демонтують з внутрішніх дворів й вивозять на перероблення та утилізацію. Автомобільні шини у дворах виконували багато функцій – імпровізовані паркувальні стовпчики, клумби та місце, де розважалися діти. На даний час потрібно створити альтернативні умови задля забезпечення благоустрою прибудинкових територій. У Києві поступово, планово встановлюють огорожі та сучасні паркувальні стовпчики, облагороджують клумби, а також збільшують різноманіття розважальних та спортивних атракцій на майданчиках для дітей», – зазначила Євгенія Кулеба.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.