У Київраді сформовано 7 депутатських фракцій

Tool items

1094

У Київраді сформовано 7 депутатських фракцій 

У Київській міській раді інтереси киян представляють 119 депутатів. Вони є представниками 7 фракцій, відповідно до партій, які подолали прохідний бар’єр.  

Найбільшою є депутатська фракція політичної партії «Європейська солідарність»  –  31 депутат. Уповноважений представник фракції Володимир Прокопів. 

Депутатська фракція Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» –  29 депутатів. Співголови – Дмитро Білоцерковець та Валентин Мондриївський.

Фракція «Єдність Олександра Омельченка» до якої ввійшли 14 депутатів. Головою обрано Олександра Омельченка.

Депутатська фракція «Слуга народу» нараховує 12 депутатів. Уповноважена особа –  Євгенія Кулеба.

Фракція «Опозиційна платформа за життя» –  12 депутатів. Уповноважений представник Михайло Наконечний.

Депутатська фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» –  12 депутатів, голова –  Денис Москаль. 

Фракція «Голос» –  9 депутатів. Голова фракції –  Григорій Маленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про надання згоди на реалізацію проєкту цільових екологічних (зелених) інвестицій для придбання автобусів,оснащених електричними двигунами
  • Про відмову громадянину Ахмедову Віктору Джалаловичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва в урочищі Горбачиха у Дніпровському районі міста Києва (520201689)
  • Про передачу громадянці Харченко Євгенії Анатоліївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 23а у Голосіївському районі міста Києва (757556270)
  • Про адміністративну комісію при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації
  • Про надання Національному Антикорупційному Бюро України дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівлі на вул. Василя Сурикова, 3 у Солом'янському районі міста Києва (330131592)
  • Про передачу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючої автоматичної телефонної станції на просп. Маяковського Володимира, 56а у Деснянському районі міста Києва (384121169)