У Київраді пропонують удосконалити механізм надання фінансової допомоги громадським організаціям

Вулиця Воздвиженська

Tool items

1798

У Київраді пропонують удосконалити механізм надання фінансової допомоги громадським організаціям

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили внесення змін до Порядку відбору громадських організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки з міського бюджету.

Згідно з проектом рішення, відбір громадських організацій передбачатиме реалізацію розроблених ними проектів та здійснюватиметься на конкурсній основі. До участі допускатимуться об’єднання, які мають статус юридичної особи не менше ніж один рік до дати оголошення конкурсного відбору. Організовує та проводить конкурсний відбір Департамент соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА). Крім того діятимуть міська та районні конкурсні комісії.

Пропозиції подаються громадськими організаціями за наступними напрямами: реабілітація та адаптація осіб з вадами слуху та зору; соціальна реабілітація учасників АТО, воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій та їхніх сімей; соціальна адаптація дітей-сиріт; проведення роботи, спрямованої на патріотичне виховання молоді, тощо. Не допускаються такі проекти як: придбання нерухомості; створення фінансових фондів; здійснення діяльності релігійного чи політичного характеру.

«Міська влада хоче підійти по-новому до відбору громадських організацій, які отримуватимуть певне фінансування з бюджету столиці. Прийняття відповідного проекту рішення забезпечить більш ефективний та раціональний розподіл видатків для надання фінансової підтримки об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість. Більше того, новий Порядок відбору гарантуватиме стовідсоткове виконання зазначених громадськими організаціями проектів», – зауважив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Термін подання конкурсних пропозицій – 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. Стільки ж по часу – термін проведення конкурсного відбору.

Нову редакцію Порядку відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва обговорено та підтримано на засіданні Громадської ради при Департаменті соціальної політики КМДА. Документ ще мають розглянути на засіданні КМР.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення Благодійному Фонду сприяння розвитку гуманітарних та економічних наук «Міжнародний діловий центр» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Івана Франка, 28 у Шевченківському районі м. Києва (592838111)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 квітня 2015 року № 318/1183 «Про затвердження Положення та Регламенту Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)»
  • Про погодження призначення Харченка О.В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень на вул. Холмогорській у Голосіївському районі міста Києва (624230111)
  • Про відмову громадянці Стицюк Ірині Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу провулку Соснового у Деснянському районі міста Києва (201071647)