У Київраді планують посилити контроль за роботою басейнів у комунальних закладах освіти

Вулиця Воздвиженська

Tool items

841

У Київраді планують посилити контроль за роботою басейнів у комунальних закладах освіти

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту депутати погодили проект рішення, який пропонує посиленню контролю за робою басейних комплексів, розташованих у закладах освіти комунальної власності.

Йдеться про дотримання санітарно-гігієнічних норм. Також пропонується ретельніше слідкувати за відвідувачами басейну, аби сторонні особи, які не мають відношення до навчального та спортивно-виховного процесу не користувалися комунальним майном.

«Сьогодні склалась ситуація повної відсутності контролю за тим, хто та яким чином відвідує шкільні плавальні басейни. Якщо басейн перебуває в оренді, то шкільне керівництво не намагається вникати в діяльність орендарів. У Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Києва, згідно з офіційними відповідями, також немає повноважень контролювати цю діяльність. Всім нам відомо, що басейни є об’єктами підвищеної мікробіологічної небезпеки. Звичайно, хімічні препарати, якими обробляється вода, вбиває більшість мікроорганізмів, проте, підхопити інфекцію можна в інфраструктурних приміщеннях – душі, роздягальні, а також від предметів загального користування – бортиків, поручнів, тощо. Тому вважаю за необхідне запровадити регулювання експлуатації басейних комплексів, розташованих у комунальних навчальних закладах Києва»,  – зазначив автор даної ініціативи, депутат Київради Олександр Пабат.

Якщо документ підтримають у сесійній залі, то вже протягом 4 місяців виконавча влада повинна буде розробити та запропонувати на розгляд Київської міської ради правила експлуатації та механізм контролю за роботою басейних комплексів.

До розробки й запровадження зазначених правил пропонується заборонити експлуатацію басейнів, розташованих у комунальних навчальних закладах міста, сторонніми особами та організаціями з метою, непередбаченою шкільньою навчальною та спортивно-виховною програмами.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018–2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року№ 1042/4049
  • Про внесення змін до Міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2020 – 2022 роки
  • Про відмову громадянину Боднару Дмитру Миколайовичу в передачі у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 5-му Садовому, 27 у Деснянському районі міста Києва (568527995)
  • Про відмову в передачі громадянці Литвиненко Ользі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Квітучій, 19 у Голосіївському районі міста Києва (667092714)
  • Про приватизацію громадянками Матковською Іриною Павлівною та Матковською Іриною Володимирівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Лисичанському, 5 у Солом'янському районі міста Києва (228766832)
  • Про передачу громадянину Бєлову Олександру Олексійовичу, члену громадської організації «Садівницьке товариство «Фронтовик» Солом’янського району міста Києва у приватну власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. Медовій, 190 у Солом'янському районі міста Києва (740952273)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування котельні на вул. Дегтярівській, 15 у Шевченківському районі міста Києва (524741484)