У Київраді ініціюють закупівлю обладнання для проведення малоінвазивних втручань пологовому будинку №6

Будівля Київської міської ради

Tool items

855

У Київраді ініціюють закупівлю обладнання для проведення малоінвазивних втручань пологовому будинку №6 

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту було підтримано звернення депутатів щодо можливості фінансування  для придбання медичного обладнання Київському міському пологовому будинку № 6 для проведення малоінвазивних оперативних втручань.

Пологовий будинок №6, який розташований на вул. П. Запорожця 26-А, надає акушерсько-гінекологічну допомогу вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим та гінекологічним хворим Дніпровського району, а також дівчаткам-підліткам всього міста. Крім того, тут приймають передчасні пологи з 34 тижнів у всіх вагітних лівого берега столиці.

«Дівчатка-підлітки, яких ми лікуємо у єдиному відділенні дитячої та підліткової гінекології, потребують особливої уваги та виконання оперативних втручань малоінвазивними методиками. Щорічно необхідність лапароскопічних операцій зростає. Лапароскоп у пологовому будинку відсутній. Операції виконуються за допомогою ендоскопічного обладнання, яке придбане у 1995 році та є технічно і морально застарілим, потребує частого та затратного ремонту», - зазначила головний лікар Київського міського пологового будинку № 6 Наталія Печура.

Аби виправити цю ситуацію, співробітники пологового будинку звернулися до депутатського корпусу з проханням посприяти у придбанні необхідного обладнання для проведення малоінвазивних оперативних втручань.

«Пологовий будинок № 6 –  це місце де народжується щорічно до 5 тисяч немовлят. Місце, в якому чи не щоденно надають медичну допомогу дівчаткам-підліткам. І сьогодні, окрім професійного практичного досвіду медичних працівників, медзакладу потрібне нове сучасне обладнання для проведення малоінвазивних оперативних втручань. Ми пропонуємо  передбачити у Програмі економічно-соціального розвитку на наступний 2019 рік кошти для закупівлі необхідних приладів», - зазначила співавтор ініціативи, депутат Київради Олена Овраменко.

Відповідне звернення направлено до Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київради (КМДА). Там мають його розглянути та знайти можливість фінансування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 467/6518
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про затвердження змін до Положення про громадський бюджет міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791, та параметрів громадського бюджету на 2020 рік
  • Про внесення зміни до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1043/4050 "Про бюджет міста Києва на 2018 рік"
  • Про затвердження істотних умов енергосервісних договорів
  • Про заходи щодо впорядкування та забезпечення утримання у належному стані теплових та водопровідних мереж на території міста Києва
  • Про запровадження заборони на підвищення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до моменту розробки технічних паспортів на будинки та містобудівної і землевпорядної документації на прибудинкові території
  • Про реорганізацію Міжобласної спеціальної вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів Шевченківського району м. Києва шляхом приєднання її до Школи І-ІІІ ступенів № 199 Шевченківського району м. Києва
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЯВІР-95» договору оренди земельної ділянки (зі змінами) для будівництва, експлуатації та обслуговування автостоянки з комплексом супутніх послуг на вул. Озерній в Оболонському районі м. Києва А-25727