У Київраді хочуть збільшити суму видатків на оздоровлення дітей міста Києва

Tool items

422

У Київраді хочуть збільшити суму видатків на оздоровлення дітей міста Києва

 

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку сьогодні на засіданні підтримала проект рішення Київради «Про внесення змін Міської комплексної цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки».

Згідно з документом, передбачається збільшення видатків на оздоровлення дітей міста Києва на 2019-2021 роки до 560 мільйонів гривень.

Депутати пояснюють: така потреба виникла через те, що значна частина дітей, яка потребує оздоровлення та відпочинку не в змозі скористатися послугами  у зв’язку з низьким рівнем доходу їхніх батьків.

«Міською програмою «Молодь та спорт столиці» на 2019-2021 роки» на оздоровлення дітей була передбачена сума в розмірі 318, 7 мільйона гривень. В першу чергу це відноситься до незахищених верств населення. Однак, ми розуміємо, що цих коштів буде не достатньо. Тому міська влада пропонує збільшити суму на 241, 3 мільйона гривень – до 560 мільйонів. Розраховуємо, що цих коштів вистачить на оздоровлення й інших категорій дітей. Мова йде про талановитих та обдарованих діток, переможців міжнародних та національних заходів, які через низький дохід сім’ї не можуть отримати послугу з оздоровлення», – зазначив голова постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.

У випадку прийняття позитивного рішення на одному із засідань Київради, діти будуть оздоровлені в позаміських закладах оздоровлення та відпочинку шляхом підвищення спроможності сімей в оздоровленні дітей, в тому числі через механізм зменшення суми батьківської оплати путівок.

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва в постійне користування земельної ділянки для утримання та благоустрою зелених зон і зелених насаджень та обслуговування території скверу між будинками № 5 та № 7 на вул. Лісківській у Деснянському районі міста Києва (655703994)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Елерон» договору оренди земельної ділянки від 30 травня 2007 року № 75-6-00348 для реконструкції з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ринку на вул. Симиренка, 5 у Святошинському районі (380526617)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Кибальчича Миколи, 3а у Дніпровському районі міста Києва (556241596)
  • Про надання Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку-книгосховища бібліотеки на Боричевому узвозі, 13 у Подільському районі міста Києва (597639086)
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти на вул. Княжий Затон, 12-Б у Дарницькому районі міста Києва (680653916)