У Києві відремонтують міст Метро, оновлять розв’язку на Контрактовій площі та закуплять нові трамвайні вагони

Tool items

533

У Києві відремонтують міст Метро, оновлять розв’язку на Контрактовій площі та закуплять нові трамвайні вагони

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської депутати прийняли рішення, яке передбачає оновлення трамвайного парку столиці. 

Наразі зношеність трамвайного парку Києва становить 89%. Нормативний строк використання трамвайних вагонів складає 15 років, а фактично, більшість з них експлуатуються удвічі довше. Тому надважливо придбати нові трамвайні вагони.

Саме з цією метою місто розглядає можливість, аби КП «Київпастранс» взяло участь у проекті модернізації міського транспорту Києва шляхом залучення коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Міжнародна фінансова інституція може профінансувати 60 млн євро. За ці кошти можна буде придбати 40 сучасних модульних трамвайних вагонів довжиною 30-34 метри. Сучасні трамвайні вагони з низьким рівнем підлоги, які планується закупити, забезпечують європейські вимоги до якості пасажирських перевезень. Зокрема гарантують зручність посадки й висадки пасажирів, вони пристосовані для обслуговування пасажирів з особливими потребами», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Також у нових вагонах є  можливість енергозбереження до 40% у порівнянні з існуючим старим рухомим складом.

Нагадаємо, протяжність трамвайних колій у Києві становить більш ніж 230 км. Щоденно на лінію виходить понад 300 трамвайних вагонів КП «Київпастранс». Минулого року послугами комунального підприємства скористалися 389,9 млн пасажирів.

Також КП «Київпастранс» за кошти ЄБРР має модернізувати розв’язку на Контрактовій площі. На це міжнародна фінансова інституція готова виділити до 10 млн євро. Відтак, місто має намір оновити асфальтове покриття на Контрактовій, реконструювати трамвайні колії та здійснити комплекс заходів, спрямованих на підвищення безпеки усіх учасників дорожнього руху. Також у планах облаштування велосипедної доріжки.

Окрім того, Київрада підтримала залучення 60 млн євро Європейського банку реконструкції та розвитку для капітального ремонту мосту Метро через Дніпро. КП «Київавтодор» планує розпочати ремонтні роботи у квітні 2020 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про деякі питання управління підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Лютеранській, 33 (літ.Б) у Печерському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «БЛАГО» - СТРАХОВА КОМПАНІЯ» для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (офісу)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07.02.2019 № 96/6752 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру з закладами громадського харчування на вул. Академіка Заболотного, 47 у Голосіївському районі м. Києва» (справа Є-1543
  • Про передачу громадянці Рудусі Наталії Євгенівні у приватну власність земельної ділянки для експлуатації і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у проїзді Калиновий Ріг, 20 в Оболонському районі міста Києва А-23319
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (справа Є-1542)