У Києві відремонтують міст Метро, оновлять розв’язку на Контрактовій площі та закуплять нові трамвайні вагони

Tool items

405

У Києві відремонтують міст Метро, оновлять розв’язку на Контрактовій площі та закуплять нові трамвайні вагони

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської депутати прийняли рішення, яке передбачає оновлення трамвайного парку столиці. 

Наразі зношеність трамвайного парку Києва становить 89%. Нормативний строк використання трамвайних вагонів складає 15 років, а фактично, більшість з них експлуатуються удвічі довше. Тому надважливо придбати нові трамвайні вагони.

Саме з цією метою місто розглядає можливість, аби КП «Київпастранс» взяло участь у проекті модернізації міського транспорту Києва шляхом залучення коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Міжнародна фінансова інституція може профінансувати 60 млн євро. За ці кошти можна буде придбати 40 сучасних модульних трамвайних вагонів довжиною 30-34 метри. Сучасні трамвайні вагони з низьким рівнем підлоги, які планується закупити, забезпечують європейські вимоги до якості пасажирських перевезень. Зокрема гарантують зручність посадки й висадки пасажирів, вони пристосовані для обслуговування пасажирів з особливими потребами», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Також у нових вагонах є  можливість енергозбереження до 40% у порівнянні з існуючим старим рухомим складом.

Нагадаємо, протяжність трамвайних колій у Києві становить більш ніж 230 км. Щоденно на лінію виходить понад 300 трамвайних вагонів КП «Київпастранс». Минулого року послугами комунального підприємства скористалися 389,9 млн пасажирів.

Також КП «Київпастранс» за кошти ЄБРР має модернізувати розв’язку на Контрактовій площі. На це міжнародна фінансова інституція готова виділити до 10 млн євро. Відтак, місто має намір оновити асфальтове покриття на Контрактовій, реконструювати трамвайні колії та здійснити комплекс заходів, спрямованих на підвищення безпеки усіх учасників дорожнього руху. Також у планах облаштування велосипедної доріжки.

Окрім того, Київрада підтримала залучення 60 млн євро Європейського банку реконструкції та розвитку для капітального ремонту мосту Метро через Дніпро. КП «Київавтодор» планує розпочати ремонтні роботи у квітні 2020 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2018 року № 476/6527 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київтеплоенерго»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київпастранс»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київавтодор»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київський метрополітен»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій між провулком Георгіївським, 9 і вулицею Рейтарською, 10-12 у Шевченківському районі міста Києва
  • Про приватизацію земельної ділянки громадянами Бондар Наталією Анатоліївною та Гурджян Вовою Гришаєвичем для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Красицького, 35 у Подільському районі міста Києва П-9750
  • Про приватизацію земельної ділянки громадянином Подольським Олексієм Ігоровичем для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Фруктовій, 2-в у Подільському районі міста Києва П-9895
  • Про приватизацію земельної ділянки громадянкою Шубкіною Любов’ю Олександрівною для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. 9-го Травня, 9 у Святошинському районі м. Києва П-9759
  • Про приватизацію громадянкам Волощенко Світлані Іванівні та Шило Валентині Іванівні земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Затишній, 9-А у Дарницькому районі м. Києва П-9885