У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Проти#дій булінгу! Хто мій безпечний друг?»

Tool items

Всеукраїнський форум «Проти#дій булінгу! Хто мій безпечний друг?» відбудеться 20 травня у Києві.

Як повідомив депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань ос віти, сім‘ї, молоді та спорту Вадим Васильчук, подія стане майданчиком для діалогу про проблеми булінгу в закладах освіти та шляхи їх подолання.

«Головними темами форуму є подолання латентності булінгу, покращення якості реагування на повідомлення про факти цькування, поліпшення комунікації між органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськістю. Також важливою ідеєю заходу є активне залучення дітей та інших учасників освітнього процесу до протидії булінгу», – заявив Вадим Васильчук.

Організатором форуму є автор проєкту протидії булінгу «Мій безпечний друг» Ігор Буранов.

«Учасники заходу і є тими безпечними друзями, які у своїй діяльності протидіють такому протиправному явищу, як булінг», – зазначив Ігор Буранов.

Захід відбудеться у «Освіторія Хаб» (вул. Московська, 2, велика конференц-зала). Початок – о 10:00.

Захід пройде за участі Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, Представника Уповноваженого Верховної Ради України з питань дотримання прав дитини та сім'ї Аксани Філіпішиної, представників міністерств та відомств, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, Київської міської ради, Департаменту освіти і науки КМДА, представників закладів освіти, громадськості.

Онлайн-трансляція відбуватиметься на YouTube-каналі Київської міської ради.

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про відмову громадянці Пономаренко Ірині Василівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Лаврській у Печерському районі міста Києва (340144574)
  • Про відмову громадянці Воловенко Тетяні Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Передовій, 41-А у Голосіївському районі міста Києва (552401728)
  • Про відмову громадянину Калюжному Валерію Семеновичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування гаража на вул. Квітневій, 2-б у Дарницькому районі міста Києва (605080124)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року № 50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження звіту тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань використання земельних ділянок, здійснення будівельних робіт, а також розміщення нерухомого майна навколо Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України