У Києві розвивають мережу інклюзивно-ресурсних центрів для дітей

Tool items

Інклюзивно-ресурсний центр №4 розпочав роботу у новому сучасному приміщенні у Дніпровському районі.

Депутатка Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко відвідала інклюзивно-ресурсний центр та передала для роботи фахівців центру розвиваючі набори та набори для мозочкової стимуляції.

За словами депутатки, необхідно розвивати та підтримувати мережу інклюзивно-ресурсних центрів столиці задля того, щоб діти мали можливість отримати сучасні та якісні психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги максимально наближено до місця свого проживання.

«Спільно з Департаментом освіти і науки КМДА, проводиться робота з розширення мережі інклюзивно-ресурсних центрів столиці та приведення їх у відповідність до кількості дитячого населення міста Києва. Так, вже цього року буде створено чотири нових ІРЦ, ще п’ять заплановано на наступний рік», – зазначила Марина Порошенко.

Довідка. У Дніпровському районі столиці проживає 67 тисяч дітей. Інклюзивно-ресурсний центр району був створений у 2019 році, а з березня 2021 року працює у новому приміщенні. За два роки роботи ІРЦ було проведено близько 1 500 комплексних оцінок для дітей з особливими освітніми потребами, і 450 – вже цього року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.