У Києві проведуть інвентаризацію дитячих майданчиків

Tool items

833

У Києві проведуть інвентаризацію дитячих майданчиків

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення, яке передбачає впорядкування та утримання в належному стані дитячих майданчиків на території столиці. 
У Києві збільшується кількість дитячих майданчиків, які встановлюють підприємства, організації різних форм власності та фізичні особи. Але дуже часто такі майданчики не оформлюють належним чином і не ремонтують, коли це необхідно. 
«Наразі у Києві існують десятки дитмайданчиків, що не передані на баланс уповноважених підприємств. Відповідно у майбутньому вони можуть становити небезпеку. Це потребує реагування депутатського корпусу. Усі дитячі майданчики на території столиці повинні бути належним чином інвентаризовані та передані на баланс уповноважених підприємств, установ чи організацій, що здійснюватимуть належне утримання таких об’єктів благоустрою, проводитимуть їх поточний ремонт», - зазначив ініціатор відповідного рішення, депутат Київради Святослав Кутняк. 
Відповідно до рішення, районні держадміністрації мають провести інвентаризацію дитячих майданчиків на своїх територіях та вжити заходів щодо прийняття їх на баланс і належного обслуговування.
Рішення підтримали 77 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2019-2023 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 467/6518
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей»
  • Про затвердження змін до Положення про громадський бюджет міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791, та параметрів громадського бюджету на 2020 рік
  • Про внесення зміни до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»