У Києві продовжуються роботи з благоустрою

Tool items

Роботи з благоустрою продовжуються у місті Києві.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Кулеба на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, підбито підсумки весняного місячника з благоустрою.

«У всіх районах столиці було виконано максимальну кількість робіт з прибирання, озеленення та облаштування територій. Ліквідовано майже 400 сміттєзвалищ», – підкреслив Олексій Кулеба.

Він зазначив, що з закінченням весняного місячника, роботи з ретельного прибирання міста на цьому роботи не завершуються.

«Будуть прибрані усі шини, відремонтовано дитячі майданчики, прибрано графіті на фасадах, приведено до ладу пошкоджені зелені зони. Остаточно контроль відбудеться у кінець травня», – написав перший заступник голови КМДА.

Олексій Кулеба порадив головам районних державних адміністрацій особисто раз на тиждень перевіряти район та оцінювати стан прибирання на власні очі.

«Столиця повинна бути взірцем. Активна робота лише розпочалась. Порядок у місті для нас у пріоритеті», – наголосив Олексій Кулеба.

Він також додав, що комфорт і привабливість просторів для відпочинку – це обличчя столиці, і тому міська влада повинна показати найкращі результати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)