У Києві презентували концепцію реконструкції пішохідного бульвару на Оболоні

Tool items

У Києві презентували концепцію реконструкції пішохідного бульвару на Оболоні, який розташовано між вулицями Полярною та Петра Панча.

Про це повідомили у КО «Київзеленбуд».

Як зазначили на підприємстві, з метою оновлення простору у травні поточного року були зібрані думки місцевих мешканців щодо його облаштування.

«Архітектори та планувальники опрацювали усі пропозиції та презентували громаді концепцію ландшафтної організації бульвару. Відповідно до концепції, пішохідний бульвар буде тематично поділений на дев'ять функціональних зон: аванплоща, локація з організованою торгівлею, площа перед школою, сквер перед дитячим садом, бювет, дитяче кафе, дитячий майданчик, громадський сад та памп-трек», – зазначили у КО «Київзеленбуд».

На підприємстві підкреслили, що серед основних робіт, які передбачено провести, заміна мощення, влаштування освітлення та поливо-зрошувальної системи, встановлення лав, урн, облаштування дитячого майданчика, памп-треку та проведення робіт з озеленення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
  • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському районі міста Києва (558201615)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському та Дарницькому районах міста Києва (721845014)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Дарницькому районі міста Києва (797449016)
  • Про відмову громадянці Терещенко Оксані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-а у Голосіївському районі міста Києва (488389136)
  • Про відмову громадянці Горловій Світлані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-б у Голосіївському районі міста Києва (734364386)