У Києві планують затвердити перелік об'єктів малої приватизації

Tool items

У Київській міській раді планують затвердити перелік об'єктів малої приватизації, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києві та підлягають приватизації.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 06 грудня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань власності Михайла Присяжнюка, потрібно затвердити перелік об'єктів малої приватизації з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку та виконання завдань щодо надходжень до бюджету міста Києва.

«Необхідно ефективно розпоряджатися комунальним майном та оптимізувати структури комунальної власності. Затвердження переліку забезпечить виконання запланованих надходжень до бюджету міста Києва. З огляду на загальну тенденцію та реальну результативність проведення електронних аукціонів Департамент комунальної власності м. Києва на підставі звернень та пропозицій сформував перелік об’єктів малої приватизації. Загалом він включає понад 150 об'єктів, які практично готові до приватизації, зокрема стосовно більшості з них зареєстровано право власності. Це надасть можливість у найкоротший термін здійснити підготовку до продажу», – зазначив Михайло Присяжнюк.

Депутат додав, що наразі прогноз надходжень до спеціального фонду бюджету міста Києва від приватизації складає 300 млн грн, у разі затвердження депутатами Київської міської ради запропонованого переліку, ця сума надійде до бюджету в наступному році – це дасть можливість надавати послуги соціального характеру, проводити ремонти у дитячих садках та школах.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІРМА СМАРТ-ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежилого будинку на вул. Малопідвальній, 4 літ. Б у Шевченківському районі міста Києва (625594199)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕЙДОІЛ КОМПАНІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Урлівській, 4-б у Дарницькому районі