У Києві планують затвердити перелік об'єктів малої приватизації

Tool items

У Київській міській раді планують затвердити перелік об'єктів малої приватизації, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києві та підлягають приватизації.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 06 грудня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань власності Михайла Присяжнюка, потрібно затвердити перелік об'єктів малої приватизації з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку та виконання завдань щодо надходжень до бюджету міста Києва.

«Необхідно ефективно розпоряджатися комунальним майном та оптимізувати структури комунальної власності. Затвердження переліку забезпечить виконання запланованих надходжень до бюджету міста Києва. З огляду на загальну тенденцію та реальну результативність проведення електронних аукціонів Департамент комунальної власності м. Києва на підставі звернень та пропозицій сформував перелік об’єктів малої приватизації. Загалом він включає понад 150 об'єктів, які практично готові до приватизації, зокрема стосовно більшості з них зареєстровано право власності. Це надасть можливість у найкоротший термін здійснити підготовку до продажу», – зазначив Михайло Присяжнюк.

Депутат додав, що наразі прогноз надходжень до спеціального фонду бюджету міста Києва від приватизації складає 300 млн грн, у разі затвердження депутатами Київської міської ради запропонованого переліку, ця сума надійде до бюджету в наступному році – це дасть можливість надавати послуги соціального характеру, проводити ремонти у дитячих садках та школах.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про схвалення Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій у місті Києві
  • Про реорганізацію Київського міського Палацу ветеранів шляхом приєднання до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30 квітня 2021 року №317 укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА РЕНОВАЦІЯ» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземними паркінгами на вул. Джона Маккейна
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану