У Києві планують запровадити обов’язкове медичне страхування працівників ЖКГ

Tool items

1656

У Києві планують запровадити обов’язкове медичне страхування працівників ЖКГ

У столиці мають намір запровадити обов’язкове медичне страхування окремих працівників житлово-комунального господарства. Відповідне рішення сьогодні уже підтримала постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. 

Щоденно у Києві працюють тисячі комунальників, які забезпечують утримання в належній чистоті закріплених за ними територій. Люди знаходяться в постійній зоні ризику по розвитку респіраторних хвороб, дерматологічних захворювань, захворювань опорно-рухового апарату. А в період пандемії загрози для здоров’я працівників ЖКГ тільки збільшуються, кажуть депутати.

«У період пандемії з потребою додаткового захисту зіштовхнулися не тільки медики, а й комунальники. Вони проводили санітарну обробку поверхонь  у будинках, прибирали під’їзди, користувалися спеціальними хлоровмісними розчинами для дезінфекції. І в поза карантинний час вони мають підвищені ризики для зараження на роботі через регулярні контакти, в тому числі з побутовими відходами. Медичне страхування має стосуватися насамперед тих посад, де є загроза професійних захворювань і травмування», - зазначив співавтор відповідного рішення, депутат Київської міської ради Вадим Сторожук.

Метою даного рішення є якісне медичне забезпечення працівників ЖКГ, підвищення їхньої соціальної захищеності та престижності праці. 

«Рішення Київради щодо страхування життя та здоров’я працівників ЖКГ буде дійсним не лише під час пандемії, але і на весь подальший період. Зазначу, що це відноситься лише до співробітників, які доглядають за територією та будинками комунальної сфери власності. Фінансування витрат на придбання послуг з медичного страхування буде здійснюватися з бюджету міста», – додав голова постійної комісії Київради з питань бюджету, депутат Київради Андрій Странніков.  

Згідно з проектом рішення, передбачається, що головним розпорядником коштів буде Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

Документ мають підтримати депутати на одному із засідань Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування (парк відпочинку на схилах Лисої гори) на
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі котельні у пров. Деміївському, 3 у Голосіївському районі міста Києва (384159698)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування (парк відпочинку на схилах Багринової
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на перетині вул. Пирогівський шлях та
  • Про відмову громадянину Сливку Сергію Віталійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Верховинна, 68, кв. 2 у Святошинському районі міста Києва (455013662)