У Києві планують запровадити обов’язкове медичне страхування працівників ЖКГ

Tool items

457

У Києві планують запровадити обов’язкове медичне страхування працівників ЖКГ

У столиці мають намір запровадити обов’язкове медичне страхування окремих працівників житлово-комунального господарства. Відповідне рішення сьогодні уже підтримала постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. 

Щоденно у Києві працюють тисячі комунальників, які забезпечують утримання в належній чистоті закріплених за ними територій. Люди знаходяться в постійній зоні ризику по розвитку респіраторних хвороб, дерматологічних захворювань, захворювань опорно-рухового апарату. А в період пандемії загрози для здоров’я працівників ЖКГ тільки збільшуються, кажуть депутати.

«У період пандемії з потребою додаткового захисту зіштовхнулися не тільки медики, а й комунальники. Вони проводили санітарну обробку поверхонь  у будинках, прибирали під’їзди, користувалися спеціальними хлоровмісними розчинами для дезінфекції. І в поза карантинний час вони мають підвищені ризики для зараження на роботі через регулярні контакти, в тому числі з побутовими відходами. Медичне страхування має стосуватися насамперед тих посад, де є загроза професійних захворювань і травмування», - зазначив співавтор відповідного рішення, депутат Київської міської ради Вадим Сторожук.

Метою даного рішення є якісне медичне забезпечення працівників ЖКГ, підвищення їхньої соціальної захищеності та престижності праці. 

«Рішення Київради щодо страхування життя та здоров’я працівників ЖКГ буде дійсним не лише під час пандемії, але і на весь подальший період. Зазначу, що це відноситься лише до співробітників, які доглядають за територією та будинками комунальної сфери власності. Фінансування витрат на придбання послуг з медичного страхування буде здійснюватися з бюджету міста», – додав голова постійної комісії Київради з питань бюджету, депутат Київради Андрій Странніков.  

Згідно з проектом рішення, передбачається, що головним розпорядником коштів буде Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

Документ мають підтримати депутати на одному із засідань Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про погодження призначення Харченка О.В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про окремі питання соціального захисту постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації, яка склалася внаслідок руйнування житлового будинку № 1/5 на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі міста Києва
  • Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 327 Деснянського району міста Києва»
  • Про визначення Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк» уповноваженим банком за кредитними договорами, укладеними відповідно до Положення про порядок фінансово-кредитної підтримки молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) житла в місті Києві
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про відмову громадянину Кіященку Дмитру Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Толочанській у Деснянському районі міста Києва (635650187)
  • Про відмову громадянину Ричку Роману Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Волошковому, 7 у Деснянському районі міста Києва (201846027)
  • Про відмову громадянці Слободенюк Марині Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Моложанській у Деснянському районі міста Києва (459010296)
  • Про відмову громадянину Рукомеді Володимиру Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (669010117)
  • Про надання громадянці Коломойцевій Любові Іванівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Медовій, 195 у Солом'янському районі міста Києва (350190262)