У Києві планують створити соціальний гуртожиток для дітей-сиріт

Вулиця Воздвиженська

Tool items

1391

У Києві планують створити соціальний гуртожиток для дітей-сиріт

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту депутати погодили створення Київського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

“Проблема відсутності житла у дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування часто стає причиною їхньої соціальної дезорієнтації, бродяжництва, протиправної поведінки. Місто просто зобов’язане подбати про таких дітей і провести їх у доросле життя з усіма навиками, що може забезпечити соціальний гуртожиток. Він розрахований для дітей столиця від 15 до 23 років. Там надаватиметься психологічна допомога, інформаційні послуги, забезпечуватимуть допомогу в матеріальному супроводі, щоб вповні відбулася їх соціальна адаптація”, - зауважила голова постійної комісії Київради з питань освіти Ганна Старостенко. 

За словами начальника Служби в справах дітей та сім’ї Валерія Танцюри, гуртожиток розрахований приблизно на 30 місць, приміщення зараз належить соціальній службі міста Києва і знаходиться на вулиці Порика, 13-Б. "Таким чином, діти, які закінчили професійні навчальні заклади або продовжують навчатися, можуть бути забезпеченні тимчасовим житлом і проходити підготовку до самостійного життя", - зазначив начальник Служби.

Відповідний проект рішення також має розглянути постійна комісія Київради з питань власності.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 16.03.2017 № 2/2224 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у м. Києві
  • Про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення «Червонохуторські озера»
  • Про приватизацію громадянами Отрохом Станіславом Васильовичем та Пушкар Людмилою Іванівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Совській, 22 у Солом’янському районі міста Києва (629433272)
  • Про відмову громадянці Пендюрі Маргариті Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісовій у Дарницькому районі міста Києва (390112688)