У Києві планують створити п’ять представницьких органів самоорганізації населення

Tool items

У Києві планують створити п’ять представницьких органів самоорганізації населення з метою участі членів територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 06 грудня, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Юлії Ярмоленко, представницький орган самоорганізації населення є ефективним інструментом в оперативному вирішенні та чіткому врегулюванні питань місцевого значення в інтересах громади.

«Досвід демократичних держав свідчить про те, що утворення таких органів самоорганізації населення сприятиме активному залученню населення до політичного життя міста, підвищенню інтересу до співпраці з місцевою владою і, таким чином, спонукатиме громадян діяти в інтересах та на благо суспільства у співпраці з органами місцевого самоврядування. Орган самоорганізації населення є вагомим та прогресивним механізмом у діяльності, спрямованої на користь мешканців у всіх сферах суспільного життя та задоволенні інтересів та потреб громадян», – зазначила Юлія Ярмоленко.

Так, у Подільському районі планується створити будинковий комітет «Петропавлівська – 50 «Б», вуличні комітети «Каштановий», «Синевир», «Парковий». У Дарницькому районі – будинковий комітет «БудинОК».

Юлія Ярмоленко додала, що органи самоорганізації населення набувають власних повноважень після їх легалізації у Київській міській державній адміністрації у порядку, встановленому статтею 13 Закону України «Про органи самоорганізації населення».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІРМА СМАРТ-ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежилого будинку на вул. Малопідвальній, 4 літ. Б у Шевченківському районі міста Києва (625594199)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕЙДОІЛ КОМПАНІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Урлівській, 4-б у Дарницькому районі