У Києві планують створити молодіжний парламент

Tool items

2445

У Києві планують створити молодіжний парламент

У Київській міській раді відбувся Молодіжний форум “Крок до взаємодії”. Його мета – налагодити співпрацю між органами місцевого самоврядування та молоддю.

У мерії розглядають можливість створення так званого молодіжного парламенту. Сьогодні учасники форуму обговорювали механізми такої взаємодії.

“Не важливо як буде називатися орган, який вони хочуть створити - парламент, молодіжна рада, тощо. Тут головне, що саме через нього буде налагоджена комунікація між активною молоддю та представниками місцевої влади. Відтак, активісти зможуть долучитися до вирішення нагальних проблем столиці, окреслити своє бачення розвитку молодіжної політики у місті”, - пояснила начальник відділу молодіжної політики управління молоді Департаменту освіти КМДА Леся Яремійчук.

Учасники новоствореного органу зможуть пройти стажування при постійних комісіях Київради та Департаментах КМДА, а також у громадських приймальнях депутатів.

“Ми цілковито підтримуємо створення такого інструменту чи механізму, якому б молодь довіряла і який був би ефективним. Адже це, в першу чергу, сприятиме залученню молоді до всіх тих процесів, які відбуваються у місті”, - наголосив керуючий справами секретаріату Київради Ігор Хацевич.

Всі пропозиції та ідеї будуть опрацьовані і виставлені на обговорення на сайті Київради та на сторінці форуму в Facebook. Переможців визначать до Дня студента за допомогою відкритого голосування.

Форум організований Управлінням молоді та спорту Департаменту освіти та науки КМДА спільно з молодіжними ініціативними групами в рамках Європейського тижня місцевої демократії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук