У Києві планують працевлаштовувати понад 10 тисяч безробітних щороку

Tool items

637

У Києві планують працевлаштовувати понад 10 тисяч безробітних щороку

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили Програму зайнятості населення міста Києва на 2018-2020 роки. 

Відповідна Програма покликана врегулювати дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили, що наразі є в столиці. Окрім того, документ вирішує проблеми молодіжного безробіття, тіньової зайнятості та виплати заробітної плати “в конвертах”. 

«Зокрема у планах створення додаткового попиту на робочу силу, підвищення кваліфікації працівників та рівня обізнаності населення про можливості на ринку праці. Також одне із ключових завдань програми — сприяти зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці», – зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов. 

За його словами, у результаті реалізації даної Програми очікується підвищення зайнятості населення до 62,6%. Разом з тим, рівень безробіття киян віком від 15 до 70 років знизиться до 6,1%. За допомогою столичної служби зайнятості планується працевлаштувати щороку більше 10 тисяч безробітних. А професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації проходитимуть 4,3 тисячі непрацевлаштованих осіб. 

«Хочу зазначити, що незважаючи на складні процеси, які відбуваються соціально-економічній сфері держави, ситуація на столичному ринку праці залишається однією з найкращих у регіоні”,  –  підкреслив Юрій Крикунов. 

Завдяки реалізації Програми зайнятості у 2017 році було прийнято на роботу на створені нові робочі місця 73 тисячі осіб (прогнозний показник виконано на 104,2%). Окрім того, за допомогою служби зайнятості минулого року було працевлаштовано понад 10,1 тисяч безробітних (прогнозний показник виконано на 109,5%). Загалом у столиці найнижчий показник навантаження на 10 вільних робочих місць — 14 осіб, у той час як по Україні — 70 громадян.

Фінансування запропонованої програми буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених в рамках програми “Турбота. Назустріч киянам” та Фонду на випадок безробіття. 

За відповідне рішення проголосувало 66 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)