У Києві обрали найкращі шкільні стартапи 2021

Tool items

268

У щорічному фестивалі шкільних стартапів «Class ідея-2021» взяли участь 128 юних винахідників — учнів віком від 6 до 18 років.

Учасники традиційно пройшли двотижневу StartUP-школу фестивалю та представили 100 цікавих проєктів. Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Попри те, що цьогорічний фестиваль відбувся в онлайн-форматі, оргкомітет отримав для розгляду 100 індивідуальних та командних проєктів від 128 юних винахідників. Усі роботи були розділені на 4 номінації: ІТ, здоров'я, екологія та технології», — зазначив Валентин Мондриївський.

Переможцями фестивалю за результатами електронного голосування стали наступні проєкти:

Номінація «Технології»:
«Роби та зароби» — Фаддей Летій;
«Розумний смітник» — Роман Гузенко;
«Настільна гра „Революція України 1917-1921 років“ — Софія Мартиненко.

Номінація «ІТ»:
«Твої English stories» — Марта Стасюк;
«Мобільний додаток „опЕРА“ — Святослав Кривенко, Благовіста Кривенко;
«Універсальна соціально-громадська електронна система на основі штучного інтелекту «СВІДОМИЙ ГРОМАДЯНИН» — Олександр Павлюк.

Номінація «Здоров’я»:
«Навчайся комфортно» — Мирослава Кравець;
«Ваші бактерії: дослідження взаємозв’язку між станом мікрофлори та патологічним фоном у людини. Розробки та рекомендації» — Катерина Ущенко.

Номінація «Екологія»:
«Друге життя відходів у творчості» — Еліна Гілунг, Софія Вінник, Марина Сизоненко;
«Вермікомпостуй – сміття утилізуй» — Анна Понадцова.

«Науковий та креативний потенціал учнівської молоді Києва — безмежний. Тож, за традицією, ми забрали усі ідеї юних авторів в одну збірку, що стане першим кроком до їх визнання як винахідників. Бажаю кожному учаснику реалізації проєктів та нових ініціатив», — додав Валентин Мондриївський.

Довідка. Організатори фестивалю Департамент освіти і науки Києва, Київський палац дітей та юнацтва, КПНЗ «Київська Мала академія наук.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва