У Дніпровському районі з'явиться парк-пам'ятка

парк пам'ятка

Tool items

1001

У Дніпровському районі з'явиться парк-пам'ятка

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва.

Його облаштують вздовж вулиці Попудренка та вздовж Броварського проспекту: від станції метро «Дарниця» до станції метро «Чернігівська», що у Дніпровському районі столиці.

Орієнтовна площа парку складатиме 13,67 га. Наразі ця територія фактично виступає буферною зоною між відкритою лінією метрополітену та спальним районом міста. До того ж земельна ділянка носить історичну цінність, оскільки є частиною прадавнього урочища Вовча гора. 

«Цим проектом рішення ми не просто створюємо черговий парк, ми надаємо спеціальний природоохоронний статус цій території. Тут ще у XIX столітті був побудований табір для навчань курсантів-артилеристів Київського військового училища та артилерійський полігон. Саме з останнім пов’язано ім’я відомого льотчика Петра Нестерова – засновника вищого пілотажу, який вперше виконав в повітрі фігуру «мертва петля». Окрім того, зазначена територія характеризується насиченим рослинним та тваринним світом. Тут зафіксовано унікальні види дерев та тварин”, – зазначив депутат Київради Олександр Харченко. 

Планується, що відповідний парк-пам'ятка знаходитиметься на балансі КО “Київзеленбуд”.

Рішення підтримали 76 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва