У Дніпровському районі створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Tool items

1871

У Дніпровському районі створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району міста Києва.

Відтак буде створено сучасний заклад комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю мешканців лівобережної частини Києва. У новоствореному центрі працюватимуть над всебічним розвитком дітей і молоді з інвалідністю, залучатимуть їх до активного соціального життя. Фахівці будуть виховувати у них навички до самообслуговування, адаптовуватимуть до навколишнього середовища. Центр розрахований на 64 місця. Там функціонуватиме відділення ранньої реабілітації,  трудової, психолого-педагогічної, фізичної реабілітації та медичного спостереження, а також служба соціального патронату.

«Наразі кількість дітей та молоді з інвалідністю до 35 років, які перебувають в полі зору працівників соціальних служб, закладів освіти та медицини в Дніпровському районі, складає більше 1,5 тисячі осіб.  Центр надаватиме комплекс заходів з ранньої, психолого-педагогічної, трудової, фізичної реабілітації дітям з інвалідністю, дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. Залучення дітей до адаптації в соціумі відбуватиметься шляхом проведення свят, розваг та конкурсів. Також у закладі опікуватимуться особами віком від 18 до 35 років з порушенням опорно-рухового апарату, з неврологічними захворюваннями, з психічними розладами, з порушеннями зору та слуху», - зазначив директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Утримання Центру буде здійснюватись за рахунок бюджетних коштів щорічно, починаючи з 2019 року. Видатки враховуватимуть при складанні бюджетного запиту Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією. Крім того, в планах звернутися до Київського міського фонду соціального захисту інвалідів за допомогою профінансувати придбання обладнання для новоствореного Центру, а також до благодійних організацій та фондів.

Рішення підтримали 78 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про відмову громадянці Ковальчук Нелі Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній у Дарницькому районі міста Києва (435019196)
  • Про відмову громадянину Ковтонюку Віталію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. Садовій у Дарницькому районі міста Києва (663340151)
  • Про відмову громадянину Прусу Ростиславу Вікторовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража на вул. Петра Заломова у Солом'янському районі міста Києва (560901759)
  • Про відмову громадянці Ковтонюк Валентині Іллівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для житлової садибної забудови біля вул. Старообухівської у Голосіївському районі міста Києва (340115250)
  • Про відмову громадянину Павлику Павлу Петровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Криничній у Дарницькому районі міста Києва (480019166)