У Дніпровському районі створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Tool items

1890

У Дніпровському районі створять Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району міста Києва.

Відтак буде створено сучасний заклад комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю мешканців лівобережної частини Києва. У новоствореному центрі працюватимуть над всебічним розвитком дітей і молоді з інвалідністю, залучатимуть їх до активного соціального життя. Фахівці будуть виховувати у них навички до самообслуговування, адаптовуватимуть до навколишнього середовища. Центр розрахований на 64 місця. Там функціонуватиме відділення ранньої реабілітації,  трудової, психолого-педагогічної, фізичної реабілітації та медичного спостереження, а також служба соціального патронату.

«Наразі кількість дітей та молоді з інвалідністю до 35 років, які перебувають в полі зору працівників соціальних служб, закладів освіти та медицини в Дніпровському районі, складає більше 1,5 тисячі осіб.  Центр надаватиме комплекс заходів з ранньої, психолого-педагогічної, трудової, фізичної реабілітації дітям з інвалідністю, дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. Залучення дітей до адаптації в соціумі відбуватиметься шляхом проведення свят, розваг та конкурсів. Також у закладі опікуватимуться особами віком від 18 до 35 років з порушенням опорно-рухового апарату, з неврологічними захворюваннями, з психічними розладами, з порушеннями зору та слуху», - зазначив директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Утримання Центру буде здійснюватись за рахунок бюджетних коштів щорічно, починаючи з 2019 року. Видатки враховуватимуть при складанні бюджетного запиту Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією. Крім того, в планах звернутися до Київського міського фонду соціального захисту інвалідів за допомогою профінансувати придбання обладнання для новоствореного Центру, а також до благодійних організацій та фондів.

Рішення підтримали 78 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва