У Дніпровському районі облаштують нові зелені зони

Tool items

825

У Дніпровському районі міста Києва з’являться зелені зони з повним комплексом утримання зелених насаджень.

Про це під час відповідей на питання мешканців розповів депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

«Перетворення занедбаних земельних ділянок у нові зелені простори є пріоритетним завданням, яке ставить міський голова Віталій Кличко всій команді, щоб забезпечити киянам комфортні умови відпочинку на свіжому повітрі. У лютому на засіданні комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин разом з колегами-депутатами ми підтримали проєкт рішення про викуп земельних ділянок на Микільській Слобідці. Це дозволить у Дніпровському районі, де дійсно не вистачає зелених просторів, створити новий парк. Крім того, результатом останнього засідання земельної комісії стало відведення низки земельних ділянок для облаштування нових зелених зон у Києві, п'ять з яких будуть саме у Дніпровському районі», - зазначив Михайло Терентьєв. 

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Михайла Терентьєва на питання щодо добудови Київського міського будинку дитини «Берізка», встановлення нових ліфтів у будинках Печерського району та інші. Детальніше можно ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання своєму депутату в коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати дадуть відео відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва