У Дарницькому районі планують створити сучасний багатофункціональний парк «Срібний Кіл»

Tool items

У Дарницькому районі планують створити сучасний багатофункціональний парк «Срібний Кіл». Кияни можуть надавати пропозиції або зауваження щодо проєкту парку до 22 листопада поточного року. Наразі триває його обговорення.

Парк буде розташовано навколо озера Срібний кіл між проспектом Миколи Бажана та вулицею Срібнокільською у Дарницькому районі.

За словами голови ГО «Парк Срібний Кіл», депутата Київської міської ради Григорія Маленка, необхідно якомога швидше облаштувати функціональний парк фактично в центрі життєдіяльності Дарницького району Києва. Депутатський корпус Київської міської ради та Київський міський голова Віталій Кличко продовжують працювати над ініціативою створення парку.

«У результаті численних зустрічей з громадою та експертами компанія-проектант нарешті представила проєкт парку. У проєкті передбачено створення інклюзивного оглядового майданчика, ігрових майданчиків для дітей різних вікових груп за інтересами, зони «тихого» відпочинку, майданчика для вигулу собак, памп-треку, спортивних майданчиків з тренажерами та гри у настільний теніс, амфітеатру, оглядового майданчика, а також набережної з фонтаном. Пріоритетним для міської влади є не тільки озеленення територій, а й створення сучасних міських зелених просторів, де діти та дорослі зможуть відпочивати, займатися спортом та проводити зустрічі», – зазначив Григорій Маленко.

Депутат додав, що у зв’язку з уникненням розповсюдження коронавірусної інфекції громадське обговорення проєкту парку «Срібний Кіл» відбувається в онлайн режимі.

«Наразі кияни можуть ознайомитись з проєктом та надати свої пропозиції або зауваження шляхом заповнення спеціальної онлайн форми. Усі пропозиції будуть опрацьовані з проєктною групою. Другий етап обговорення відбудеться у форматі онлайн трансляції, на якій буде висвітлено та обговорено пропозиції та зауваження, які були надані громадою. У результаті буде затверджено остаточний перелік правок та доповнень, які будуть рекомендовані до внесення у проєкт», – наголосив Григорій Маленко.

Кияни можуть надавати свої пропозиції або зауваження шляхом заповнення спеціальної онлайн форми до 22 листопада поточного року включно.

Проєкт парку та план благоустрою території можна переглянути за посиланнями.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (670035376)
  • Про поновлення автокооперативу по експлуатації та обслуговуванню гаражів «КРИШТАЛЬ-АВТО» договору оренди земельної ділянки від 14 травня 2019 року № 139 (523905118)
  • Про поновлення АВТОКООПЕРАТИВУ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ОБСЛУГОВУВАННЮ ПРИВАТНИХ ГАРАЖІВ «КВАЗАР-АВТО» договору оренди земельної ділянки від 22 грудня 2017 року № 400 (728829053)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для збереження та використання земель природно-заповідного фонду в 86 кварталі Святошинського лісництва у Святошинському районі міста Києва (244477538)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253282580)