У Дарницькому районі на території школи №111 з’явиться новий стадіон

Tool items

У Дарницькому районі на території загальноосвітньої школи №111 І-ІІІ ступенів імені С.А. Ковпака тривають роботи з облаштування нового стадіону з майданчиками для гри у футбол, волейбол, баскетбол та інші спортивні ігри.

Про це повідомив депутат Київської міської ради, член постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимир Гончаров на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Як зазначив Володимир Гончаров, велике футбольне поле вже засіяли травою, завершили спорудження смуги перешкод, виклали бруківкою майданчик перед школою, а наразі працюють над біговими доріжками та майданчиками для тренажерів і тенісу.

«Зовсім скоро на стадіоні школи №111 можна буде грати у футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, бігати та займатися на тренажерах. Будівництво вже на завершальному етапі», – зазначив Володимир Гончаров.

Депутат повідомив, що кожен, хто хоче особисто подивитися та дізнатися про роботи, може відвідати робочу зустріч з підрядником, яка проходить щочетверга о 09:00.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про створення Тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та причин зміни термінів будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену на житловий масив Виноградар
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (702091392)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (576939660)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИНЗАВОД» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі та трансформаторної підстанції на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі міста Києва (714410010)
  • Про поновлення приватному підприємству «ІНВЕСТБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 березня 2007 року № 62-6-00387 (зі змінами) (330560885)