У цю неділю діти героїв України спільно з видатними українськими спортсменами запалять «ВОГОНЬ ПЕРЕМОГИ»

Tool items

Спортивно-патріотичний захід «ВОГОНЬ ПЕРЕМОГИ», присвячений Дню Збройних Сил України, відбудеться 04 грудня в концертно-танцювальному залі «РОВЕСНИК» (вул. Генерала Жмаченка, 5). Початок о 12:00. Вхід на захід безкоштовний.

Як зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, діти героїв України, які наразі боронять незалежність держави, Героїв Небесної Сотні спільно з видатними українськими спортсменами разом запалять факел – символ єднання української нації навколо спільної мети – Перемоги.

«Навіть зараз, у час повномасштабної війни, у столиці міська влада продовжує реалізовувати заходи, які націлені на розвиток фізичної культури і спорту. Росія може забрати у нас світло, газ, але їм ніколи не вдасться погасити вогонь у серцях мільйонів українців, в очах наших спортсменів, які виборють перемоги на міжнародних аренах, в руках наших ЗСУ, які міцно тримають зброю та спалюють ворогів. Вогонь Перемоги буде горіти у всіх регіонах нашої держави», – наголосила Юлія Хан.

Як зазначи депутат Київської міської ради, перший чемпіон світу з дзюдо в історії України Георгій Зантарая, спорт є засобом реабілітації, тому підтримка дітей та юніорів, які залишилися в Україні в умовах війни, є особливо актуальною. «Особливої підтримки потребують діти, які в майбутньому прославлять державу своїми спортивними успіхами. Країна-агресор не зламає український спорт. Їм ніколи не вдасться погасити вогонь у наших серцях», – додав Георгій Зантарая.

За словами олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики Олега Верняєва, під час заходу також відбудуться турніри зі спортивної гімнастики та Street Workout. «Навіть війна не повинна відібрати у дітей бажання та прагнення йти до своїх перемог, до мети бути спортсменом, акробатом, гімнастом, танцюристом, навіть олімпійським чемпіоном. Оскільки таланти наших дітей не знають меж, і про них має знати весь світ. Під час спортивно-патріотичного заходу також відбудеться турнір зі спортивної гімнастики серед дітей, а також турнір з Street Workout», – розповів Олег Верняєв.

За підтримки телеканалу «MUSICBOX» під час заходу на гостей чекають виступи Віталія Козловського, Люсі Кави, Tamerlan & Alena, Uliana Royce, Misha Romanova, Нікіти Кісельова. Ведучі заходу: Міла Єремєєва та Мішель Сайкалі.

Організатори події: Департамент молоді та спорту КМДА та ГО «Незалежна федерація спортивної гімнастики» за підтримки ГО «Родини Небесної Сотні» та ГО «Збережи Дитинство».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шалетт Міста, 5 у Дніпровському районі міста Києва (241297547)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 28 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (545444080)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 29 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (244812943)