У Центрі підготовки населення до національного спротиву Деснянського району щотижня проводять навчання для мешканців

Tool items

Центр підготовки населення до національного спротиву м. Києва, що працює під керівництвом Добровольчого формування територіальної громади-31 112 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ щотижня проводять навчання для мешканців.

Як зазначив депутат Київської міської ради, член ДФТГ-31 Юрій Зубко, кожен учасник навчань дізнається як протидіяти диверсійним групам, опанувати основи мінної безпеки, надання домедичної допомоги та багато іншої важливої інформації, яка може допомогти зберегти життя в умовах війни.

«Спільними зусиллями переможемо ворога. У Центр підготовки населення до національного спротиву розпочали черговий курс навчань. Протягом чотирьох місяців наші інструктори навчатимуть основам протимінної безпеки, домедичній допомозі, правилам поводження при загрозі хімічної або радіаційної небезпеки. Курси безоплатні, заняття проходять щосуботи. Запрошую всіх свідомих громадян опанувати знання, які рятують життя. Війна, на жаль, триває і всі ми маємо бути готові до національного спротиву», – зазначив Юрій Зубко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)