Територію парку відпочинку біля Совських ставків планують передати у постійне користування КО «Київзеленбуд»

Tool items

Депутати Київської міської ради планують надати КО «Київзеленбуд» у постійне користування земельну ділянку для збереження, використання та відтворення зелених зон і зелених насаджень. Ділянка знаходиться на проспекті Валерія Лобановського, 113 у Голосіївському районі міста Києва. Площа ділянки складає 19,1187 га.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 19 квітня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Олеся Пинзеник, необхідно захистити територію Совських ставків та провести роботи з благоустрою зеленої зони.

«Ці ставки були створені ще Києво-Печерськими монахами тому, що там є річка Совка. Це природний каскад озер, але завдяки безглуздому господарюванню у 70-х роках минулого століття там був рибгосп, а потім – велика повінь. Ніхто за територією не доглядав, і ставки поступово стали замулюватись. Наше місто розростається, але разом із тим ми маємо захищати ту унікальну природу, яка в нас є. Надалі проєкт рішення про передачу земельної ділянки в постійне користування КО «Київзеленбуд» буде розглянуто на пленарному засіданні Київради. Впевнена, що багаторічна боротьба за екопарк «Совські ставки» завершиться перемогою, і буде створено чудове місце відпочинку для всіх киян», – наголосила Олеся Пинзеник.

Депутатка подякувала за підтримку меру Києва Віталію Кличку, мешканцям, які разом з нею 7,5 років захищали Совські ставки від забудови, а також начальнику Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександру Возному та генеральному директору КО «Київзеленбуд» Олексію Королю за чітку позицію, надану допомогу у процесі підготовки проєкту рішення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МІСІОНЕРСЬКИЙ ЕВАНГЕЛІЗАЦІЙНО-БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ'ЄДНАННЯ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ «СЛОВО ЖИТТЯ» земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування міжконфесійного храму «Мир, любов та єдність» на вул. Ломаківській, 66-70 у Печерському районі міста Києва (
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради
  • Про надання Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Святошинського району м. Києва земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі медичного центру на вул. Симиренка, 38 у Святошинському районі міста Києва (660283943)
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)