Столиця планує встановити єдині пільги на відвідування муніципальних музеїв

КМДА

Tool items

1273
Столиця планує встановити єдині пільги на відвідування муніципальних музеїв 
 
Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики депутати підтримали проєкт рішення, який передбачає надання пільг окремим категоріям населення на відвідування муніципальних музейних закладів.
 
Відтак, безкоштовно (крім екскурсійного обслуговування) муніципальні музеї Києва зможуть відвідувати: 
1) особи з інвалідністю І групи;
2) ветерани війни (учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни);
3) військовослужбовці строкової служби та які були призвані на військову службу за призовом у зв'язку з мобілізацією; 
4) особи, звільнені з військової служби, які стали інвалідами під час проходження військової служби;
5) батьки військовослужбовця, який загинув (помер) або пропав безвісти під час проходження військової служби;
6) члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни;
7) реабілітовані особи, які стали особами з інвалідністю внаслідок репресій або є пенсіонерами;
8) особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та П категорії;
9) діти-сироти;
10) діти, позбавлені батьківського піклування;
11) діти дошкільного віку;
12) працівники музеїв та закладів музейного типу;
13) здобувачі вищої освіти відповідного фахового напрямку.
 
Окрім того, знижку в розмірі 50% від вартості вхідного квитка зможуть отримати учні, студенти, пенсіонери, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщино, діти війни, інваліди П групи, особи з багатодітних сімей. Правило не поширюється на екскурсійне обслуговування. Обов’язковим є наявність відповідного посвідчення для всіх пільгових категорій. 
 
«Також ми пропонуємо знижку в 15% від вартості вхідного квитка для утримувачів «Картки киянина». А щороку 18 травня будемо проводити День відкритих дверей музеїв. Цього дня всі комунальні музейні заклади можна буде відвідувати безкоштовно. Переконана, що встановлення таких пільг зробить відвідування музеїв більш доступним для окремих категорій людей», - зазначила співавтор проєкту рішення, депутат Київради Вікторія Муха. 
 
Відповідний проєкт рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.
-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про надання згоди на реалізацію проєкту цільових екологічних (зелених) інвестицій для придбання автобусів,оснащених електричними двигунами
  • Про затвердження звітів за 2020 рік про результати проведення моніторингу виконання Плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та з оцінки результативності реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та Плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025
  • Про надання згоди на передачу права власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. 3-му Садовому, 3-а у Деснянському районі міста Києва у комунальну власність територіальної громади міста Києва (464292936)
  • Про передачу громадянину Ботузову Миколі Сергійовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 66-А у Дарницькому районі міста Києва (228368711)
  • Про передачу БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ «КИЇВСЬКА МІЖНАРОДНА ШКОЛА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі у пров. Святошинському, 3а у Святошинському районі міста Києва (666873935)
  • Про внесення змін до додатка до рішення Київської міської ради від 19 липня 2018 року № 1346/5410 «Про участь комунального підприємства «Київміськсвітло» у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»