Сім'ям загиблих під час АТО виплатять матеріальні компенсації у разі відмови від отримання земельної ділянки

Tool items

Трьом сім‘ям загиблих під час антитерористичної операції виплатять матеріальні компенсації у розмірі 400 прожиткових мінімумів у зв’язку з відмовою від отримання земельної ділянки.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 червня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали більшість депутатів.

За словами депутата Київської міської ради, голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, матеріальні компенсації буде виплачено трьом родинам загиблих киян-учасників антитерористичної операції на сході України.

«Через обмеженість земельного запасу столиці, Київська міська рада прийняла рішення щодо виплати матеріальної компенсації родинам загиблих киян-учасників антитерористичної операції на сході України у разі відмови від земельної ділянки. Виплата на одну особу – 400 прожиткових мінімумів для працездатної особи та становить 908 тисяч грн. Виплати відбуваються у формі надання матеріальної допомоги та передбачені у рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019–2021 роки. На зазначені потреби у 2021 році передбачено 38 млн грн», – зазначив Михайло Терентьєв.

Нагадаємо, що на минулому пленарному засіданні, 27 травня, Київська міська рада підтримала надання компенсацій за земельні ділянки чотирьом родинам загиблих учасників антитерористичної операції. Усього з 2019 року такі виплати отримали 29 сімей.

Довідка. Порядок надання допомоги киянам-учасникам антитерористичної операції та сім’ям киян, які загинули під час проведення антитерористичної операції, затверджено рішенням Київської міської ради від 9 жовтня 2014 року №271/271.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)