Родини, які перебувають в укриттях на станціях метро, зможуть отримати першу психологічну допомогу

Tool items

Група столичних фахівців спільно із Київською міською державною адміністрацією надаватимуть підтримку родинам, жінкам, підліткам, дітям, які перебувають в укритті від обстрілів на станціях метро.

Зокрема, психологи проводять групові та особисті консультації. Головне завдання фахівців – допомогти впоратися з емоційними наслідками кризи, повернути здатність управляти своїм життям.

Так, у четвер, 31 березня, психологи проведуть групові та індивідуальні консультації:

о 16:00 – на станціях метро «Дорогожичі» та «Шулявська»;
о 17:00 – станціях «Сирець» та «Академмістечко»;
о 18:00 – на станції «Святошин».

Крім того, о 17:00 на станції метро «Вокзальна» відбудеться тренінг «Стресостійкість та емоційна підтримка»

Під час спілкування психологи можуть надати необхідну інформацію про послуги, сервіси, що надає місто, встановити зв’язки з міськими службами соціальної підтримки та медичної допомоги.

До групи підтримки увійшли практикуючі психологи Київського центру соціальних служб, Міського центру дитини, психологи-консультанти Української спілки психотерапевтів, Інституту соціальної і політичної психології, Інституту психології ім. Г.С. Костюка, військові психологи та інші.

Координацію проекту забезпечує Управління з питань ґендерної рівності Департаменту соціальної політики КМДА за підтримки міжнародної структури ООН Жінки в Україні. Організаційна підтримка – КП «Київський метрополітен», Головне управління Національної поліції у місті Києві.

Детальна інформація щодо психологічної підтримки та відповіді на актуальні запитання – на сторінці проекту: facebook.com/psychological.assistance.kyiv.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про перейменування провулку Лермонтова 5-й у Дарницькому районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)