Приберемо Голосіїво разом: у парку Рильського пройшла масштабна толока

толока, прибирання, парк, благоустрій

Tool items

1222
Приберемо Голосіїво разом: у парку Рильського пройшла масштабна толока
 
Сьогодні у Голосіївському парку відбулася велика весняна толока. Попри дощову погоду, близько трьохсот голосіївців взяли участь у прибиранні головного парку району - ім. Максима Рильського. Також висадили там 25 червоних дубів.
 
До толоки долучилися і представники міської влади: заступник міського голови - секретар Київради Володимир Прокопів, заступник голови КМДА Володимир Слончак, голова Голосіївської РДА Олександр Настасенко та представники кількох департаментів.
 
«Якщо ми кажемо, що в суботник можна вийти і облагоридити територію, яка є навколо тебе, то потрібно починати з себе і власними діями показувати приклад. Дуже тішить, що долучилися працівники місцевої адміністрації, КМДА, органів місцевого самоврядування, а також дуже багато мешканців сусідніх будинків і на своєму прикладі показують, що так взагалі можна. Ми витратимо один день, але величезна територія ввечері вже матиме інший вигляд, аніж мала вранці», - говорить заступник міського голови-серкретар Київради Володимир Прокопів. 
 
толока прибирання
 
Він також зазначив, що загалом по Голосіївсьому району більше 30 локацій, де відбуваються подібні акції, на яких за один день буде виконано колосальний об’єм роботи. 
Подібні суботники проводяться в парку ім. Рильського щороку, зазначає голова Голосіївської РДА Олександр Настасенко. 
 
«Кожен рік, весною і восени ми традиційно проводимо подібні заходи. Перш за все, тут в парку Рильського, адже він є візитівкою району, куди з’їжджаються відпочивати не лише голосіївці, а й мешканці інших районів та гості міста. Тому першочергово ми наводимо порядок тут», - розповів Настасенко. 
 
толока прибирання
 
За його словами, мешканці району відгукуються дуже активно на заклики суботників у парку, а часто буває, що й самі стають ініціаторами прибирань. Такі ініціативи місцева влада завжди підтримує і надає свою допомогу. 
 
Після прибирання усі учасники мали змогу пообідати смачною кашею та зігрітися гарячим чаєм.
Весняні толоки організовані з подання міського голови Віталія Кличка і вже майже три тижні комунальні служби і мешканці міста долучаються до прибирання своїх вулиць, парків та скверів.
 
толока, прибирання
-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва