Прокопів: у Київраді формують журі, яке голосуватиме за зображення Герба столиці

Tool items

866

Прокопів: у Київраді формують журі, яке голосуватиме за зображення Герба столиці

Робоча група з підготовки проекту зображення Герба міста Києва працює над формуванням складу журі, яке визначатиме за результатами конкурсу кращі ескізи. Свою згоду долучитися до комісії уже надали провідні представники експертного та релігійного середовища України. Зокрема експерти Інституту історії НАН України, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. Рильського, Православної Церкви України, Академії образотворчого мистецтва і архітектури. Про це повідомив голова робочої групи, заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

«Ми зараз працюємо над формуванням журі. Саме воно буде визначати найкращі ескізи Герба столиці, які найбільш точно мають відтворювати історичні традиції з використанням відомих символів місцевого самоврядування Києва. Тому долучаємо фахівців Українського інституту національної пам’яті та Українського геральдичного товариства. Також свою згоду надали експерти державної академії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. Бойчука та Національної академії мистецтв України. Точний склад конкурсної комісії погодимо на найближчому засіданні робочої групи», - уточнив Володимир Прокопів.

Він також зазначив, що наразі розроблено проект Положення про проведення конкурсу «Герб міста Києва» у 2019 році. Документом передбачено вимоги до ескізів символіки столиці та заплановані етапи проведення конкурсу. Також проект Положення регулює особливості роботи журі. Ці деталі робоча група має затвердити найближчим часом.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування ПС «Артемівська» на вул. Коперника, 14-а у Шевченківському районі м. Києва (Д-6173)
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянину Паламарчуку Вадиму Івановичу на вул. Олекси Довбуша, 33 у Дніпровському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (619810105)
  • Про надання Автопідприємству Господарського-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель та споруд автопідприємства на вул. Некрасівській, 7 у Шевченківському районі міста Києва 542939596
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування ПС «Дніпровська» на вул. Промисловій, 5/7 (літ. А) у Голосіївському районі міста Києва (410430453)
  • Про відмову обслуговуючому кооперативу житлово-будівельному кооперативу «Кримська оселя» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва багатоповерхової житлової забудови на вул. Маршала Тимошенка, 1, 1Б в Оболонському районі м. Києва (300161937)