Прокопів: Понад дві тисячі - у Києві подано рекордну кількість проектів на ГБ-2020

Tool items

631

Прокопів: Понад дві тисячі - у Києві подано рекордну кількість проектів на ГБ-2020

У рамках Громадського бюджету-2020 було зареєстровано 2203 проекти на загальну суму понад мільярд гривень. Про це повідомив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів. Він зазначив, що найбільше проектів подано в розділах освіта та громадянське суспільство, найменш популярними виявилися інформаційні технології, дороги й транспорт.

«Дуже тішить, що Громадський бюджет стає дедалі популярнішим. Так цього року зареєстровано у два з половиною рази більше проектів, ніж минулоріч. Маємо 802 команди, які подали свої ініціативи. Звісно ми розраховували на суттєве збільшення проектів, тому на їхню реалізацію виділили 160 мільйонів гривень. Це на 10 мільйонів більше, ніж було передбачено на ГБ-2019. Нагадаю, що публічне обговорення, експертиза, доопрацювання проектів та оскарження експертних висновків буде проходити до 24 квітня. Станом на сьогодні уже 867 проектів на експертизі», - зазначив Володимир Прокопів.

За його словами, найбільше ініціатив зареєстровано від Дарницького району, найменше — від Печерська. Голосування за міські ініціативи стартує з 15 травня і триватиме до 6 червня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2018 року № 476/6527 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження розміру викупної ціни земельних ділянок між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва Є-1539
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київтеплоенерго»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київпастранс»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київавтодор»