Прокопів: Київ і Тбілісі обмінюватимуться досвідом та кращими практиками місцевого самоврядування

Tool items

731

Прокопів: Київ і Тбілісі обмінюватимуться досвідом та кращими практиками місцевого самоврядування

Сьогодні Київська міська рада та Сакребуло Тбіліського міського муніципалітету підписали меморандум про співробітництво.  Документ покликаний поглибити співпрацю сторін у сфері муніципального розвитку, місцевого самоврядування та посилення інституту громадської участі.

«Розвиток самоврядування на місцях – один із ключових елементів інтеграції до європейської спільноти. Переконаний, що обмін досвідом між Києвом і Тбілісі значно пришвидшить цей процес. Ми плануємо ділитися кращими практиками у питаннях міського менеджменту та стратегічного планування. Також будемо вдосконалювати рівень професійної підготовки посадових осіб органів місцевого самоврядування обох країн. Дуже символічно, що саме цією зустріччю з нашими друзями, підписанням меморандуму, ми відкриваємо в Києві Європейський тиждень місцевої демократії», - зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Підписаний меморандум декларує галузеве співробітництво та обмін досвітом Києва й Тбілісі у питаннях містобудування та формування міського бюджету, запобігання корупції і розвитку житлово-комунального господарства. Також сторони регулярно проводитимуть спільні консультації в сфері екологічної політики, культури, туризму та освіти.

«Впевнений, що підписання цього меморандуму між Києвом і Тбілісі – надзвичайно вагомий крок для поглиблення нашого співробітництва. Це ще один доказ того, що наші відносини стають дедалі міцнішими. Існує багато сфер, де ми можемо ділитися досвідом. Звісно ми зустрічатимемося в рамках Конгресу місцевого самоврядування. Це важливо для розвитку наших міст», - наголосив голова Сакребуло Тбіліського міського муніципалітету Георгій Ткемаладзе.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2018 року № 476/6527 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження розміру викупної ціни земельних ділянок між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва Є-1539
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київтеплоенерго»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київпастранс»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київавтодор»