Постійна комісія з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг визначила основні напрями своєї діяльності

Tool items

З метою цільового розгляду проєктів рішень у столиці затвердили основні напрями діяльності Постійної комісії Київської міської ради з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг.    
    
Таке рішення прийняли сьогодні, 31 серпня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 103 депутати.    
    
За словами депутатки Київської міської ради, заступниці голови Постійної комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Ксенії Семенової, внесені зміни здійснені з метою визначення функціоналу та забезпечення функціонування комісії.    
    
«У столиці триває цифрова трансформація, багато адміністративних послуг надаються за допомогою електронних сервісів. Реалізуються міські проєкти, які спрямовані на розвиток інформаційних ресурсів соціально-економічного значення, застосовуються інформаційні технології на всіх рівнях управлінської діяльності. Також реалізується концепція «міста у смартфоні», розвивається «Київ Цифровий». Завданням постійної комісії є створення сприятливих умов для реалізації повної цифрової трансформації Києва», – зазначила Ксенія Семенова.    
    
Депутатка додала, що Постійна комісія Київської міської ради з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг визначає основні напрями своєї роботи з питань:      
– реалізації міських проєктів та завдань національної програми інформатизації;    
– цифровізації, цифрового розвитку, цифрової економіки, цифрових інновацій та технологій, міських сервісів та послуг;    
– стратегії цифровізації міста та розвиток концепції «Київ Цифровий»;    
– розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян;    
– відкритих даних, розвитку міських електронних інформаційних ресурсів та систем;    
– розвитку ІТ індустрії та інноваційного підприємництва, забезпечення умов для створення технологічних та інноваційних парків, покращення інвестиційного клімату для залучення коштів у розвиток телекомунікаційних систем та технологій, інформатизації та електронного урядування;    
– впровадження та розвитку інструментів електронної демократії та інструментів е-участі;    
– функціонування міського центру кібербезпеки та захисту ІТ інфраструктур;    
– надання електронних та адміністративних послуг, контроль за якістю їх надання;    
– цифровізації міських сервісів, послуг та процедур, впровадження цифрових інструментів у структурних підрозділах Київської міської державної адміністрації, районних у Києві державних адміністрацій, а також підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади Києва;     
– інновацій у сфері цифрового підприємництва, розвитку екосистеми стартапів та інше.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Марченку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у с. Биківня у Деснянському районі міста Києва (422015852)
  • Про відмову громадянці Данько Ірині Владиславівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Закарпатській, 15 у Голосіївському районі міста Києва (533401840)
  • Про відмову громадянину Рукомеді Володимиру Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201683671)
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КЛЕН.» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території на вул. Драгоманова, 14-а у Дарницькому районі міста Києва (536039762)
  • Про відмову громадянину Мосичу Вадиму Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Залежної у Голосіївському районі міста Києва (201272884)