Постійна комісія з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг визначила основні напрями своєї діяльності

Tool items

З метою цільового розгляду проєктів рішень у столиці затвердили основні напрями діяльності Постійної комісії Київської міської ради з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг.    
    
Таке рішення прийняли сьогодні, 31 серпня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 103 депутати.    
    
За словами депутатки Київської міської ради, заступниці голови Постійної комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Ксенії Семенової, внесені зміни здійснені з метою визначення функціоналу та забезпечення функціонування комісії.    
    
«У столиці триває цифрова трансформація, багато адміністративних послуг надаються за допомогою електронних сервісів. Реалізуються міські проєкти, які спрямовані на розвиток інформаційних ресурсів соціально-економічного значення, застосовуються інформаційні технології на всіх рівнях управлінської діяльності. Також реалізується концепція «міста у смартфоні», розвивається «Київ Цифровий». Завданням постійної комісії є створення сприятливих умов для реалізації повної цифрової трансформації Києва», – зазначила Ксенія Семенова.    
    
Депутатка додала, що Постійна комісія Київської міської ради з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг визначає основні напрями своєї роботи з питань:      
– реалізації міських проєктів та завдань національної програми інформатизації;    
– цифровізації, цифрового розвитку, цифрової економіки, цифрових інновацій та технологій, міських сервісів та послуг;    
– стратегії цифровізації міста та розвиток концепції «Київ Цифровий»;    
– розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян;    
– відкритих даних, розвитку міських електронних інформаційних ресурсів та систем;    
– розвитку ІТ індустрії та інноваційного підприємництва, забезпечення умов для створення технологічних та інноваційних парків, покращення інвестиційного клімату для залучення коштів у розвиток телекомунікаційних систем та технологій, інформатизації та електронного урядування;    
– впровадження та розвитку інструментів електронної демократії та інструментів е-участі;    
– функціонування міського центру кібербезпеки та захисту ІТ інфраструктур;    
– надання електронних та адміністративних послуг, контроль за якістю їх надання;    
– цифровізації міських сервісів, послуг та процедур, впровадження цифрових інструментів у структурних підрозділах Київської міської державної адміністрації, районних у Києві державних адміністрацій, а також підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади Києва;     
– інновацій у сфері цифрового підприємництва, розвитку екосистеми стартапів та інше.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Брагінського В.В.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Кушніра І.І.
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо термінового вирішення питання виходу підприємств централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з кризового фінансового стану
  • Про додаткові заходи щодо підтримки сил безпеки і оборони з метою забезпечення національної безпеки та відсічі збройної агресії російської федерації проти України
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 квітня 2023 року № 6320/6361 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до Положення про Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про оголошення природного об’єкта ботанічною пам’яткою природи місцевого значення «Залишки соснового бору»
  • Про передачу громадянці Аксютіній Жанні Валеріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Ушицькій, 34 у Деснянському районі міста Києва (634812739)
  • Про передачу громадянці Черняк Валентині Петрівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Соборній, 10 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (651442765)