Tool items
Постійна комісія Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків із правоохоронними органами оприлюднює список громадян, які виявили бажання стати присяжними районних судів міста Києва.
Голосіївський районний суд міста Києва:
– Данилюк Олег Олексійович.
Дарницький районний суд міста Києва:
– Ванєєва Олена Борисівна;
– Григорець Віталій Миколайович;
– Заєць Євген Якович;
– Кензір Анатолій Миколайович;
– Кулик Юрій Миколайович;
– Кухарчук Ірина Іванівна;
– Кущенко Галина Володимирівна;
– Малишев Петро Петрович;
– Малишева Інесса Вікторівна;
– Марін Олег Анатолійович;
– Мелешко Юрій Романович;
– Ободовський Віктор Борисович;
– Павленко Людмила Григорівна;
– Сіваш Вікторія Петрівна;
– Тхорик Ігор Євгенович;
– Шевченко Юлія Євгеніївна;
– Широков Сергій Ростиславович.
Деснянський районний суд міста Києва:
– Барбадін Святослав Петрович;
– Диптан Олександр Володимирович;
– Леванзова Вікторія Яковлівна;
– Проценко Наталія Петрівна;
– Рейніш Володимир Леонідович;
– Римар Андрій Петрович;
– Слободенко Микола Миколайович.
Дніпровський районний суд міста Києва:
– Гончаренко Олександр Григорович;
– Гоцманюк Олександр Васильович;
– Шевченко Микола Валерійович.
Оболонський районний суд міста Києва:
– Базильчук Наталія Валентинівна;
– Вознесенський В'ячеслав Володимирович;
– Гайдученко Тетяна Леонідівна;
– Горелік Віталій Юрійович;
– Джур Оксана Богданівна;
– Зейналов Ельдар Байрамович;
– Іщук Віктор Олексійович;
– Кузьменко Людмила Миколаївна;
– Поспєлова Наталія Леонідівна;
– Поступаленко Тетяна Геннадіївна;
– Семенчук Світлана Федорівна;
– Сердюк Алла Михайлівна;
– Славський Василь Петрович;
– Слюсар Оксана Тимофіївна;
– Степченко Світлана Володимирівна;
– Урзан Олександр Іванович;
– Федоренко Ірина Василівна;
– Черкашина Галина Миколаївна;
– Чумаченко Марина Вікторівна;
– Ширкунова Лариса Олександрівна.
Подільський районний суд міста Києва:
– Золотарський Руслан Анатолійович.
Солом’янський районний суд міста Києва:
– Білецька Олена Вікторівна;
– Задорожний Олександр Георгійович;
– Ільєнченко Наталія Михайлівна;
– Коваленко Світлана Юріївна;
– Лопушанська Інна Віталіївна;
– Мельник Олександр Іванович;
– Москаленко Олександр Володимирович;
– Стрелець Світлана Юріївна;
– Якобчук Валерія Миколаївна.
Шевченківський районний суд міста Києва:
– Антонік Ігор Васильович;
– Гаврилова Олена Валеріївна;
– Горинський Володимир Георгійович;
– Довніч Марина Анатоліївна;
– Іткін Дмитро Феліксович;
– Копилов Станіслав Володимирович;
– Крамаренко Інна Леонідівна;
– Кучук Людмила Петрівна;
– Ніколаєв Євгеній Олександрович;
– Михайленко Юрій Іванович;
– Пономарьов Євгеній Олександрович;
– Процик Світлана Олексіївна;
– Руденко Фідель Артемович;
– Сябро Оксана Вікторівна;
– Федоренко Юрій Олександрович;
– Харахаш Тетяна Андріївна;
– Шалига Василь Володимирович;
– Штогрін Ольга Семенівна;
– Яковенко Людмила Михайлівна;
– Ярмак Людмила Петрівна.
Якщо вам відомі обставини, які унеможливлюють включення цих громадян до списків присяжних районних судів міста Києва, просимо повідомити про це постійну комісію Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків із правоохоронними органами до 17 січня 2023 року.
Електронна адреса для повідомлень: [email protected].