Понад 100 співробітників Київської міської ради підвищили кваліфікацію

Tool items

937

101 співробітник секретаріату Київської міської ради підвищив кваліфікацію онлайн минулого року. 

Як зазначили у звіті про роботу секретаріату Київській міській раді, у зв‘язку з протиепідемічними обмеженнями у 2020 році велика увага приділялась онлайн навчанню. 

«Сьогодні професійні кадри — це ефективний ресурс будь-якої країни, оскільки кваліфікація, досвід, професіоналізм державних службовців сприяють успіху в здійсненні публічного управління. Саме тому у рамках додаткової професійної освіти та діяльності державних органів особлива увага приділяється питанням систематичного навчання та розвитку співробітників», – підкреслили у Київській міській раді.

Загалом працівники прослухали 338 онлайн-курсів на платформах: «Освітній Хаб», «Prometheus», «Цифрова освіта», «BaAble», «Institute of Coding», «Daly», «Stepik».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва