Площу заказника “Межигірсько-Пуща-Водицький” можуть збільшити на 9,2 га

Будівля Київської міської ради

Tool items

Площу заказника “Межигірсько-Пуща-Водицький” можуть збільшити на 9,2 га

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати погодили проект рішення “Про збільшення території лісового заказника місцевого значення “Межигірсько-Пуща-Водицький” за умови позитивного висновку Міністерства екології та природних ресурсів України.

Запропонований проект рішення передбачає збільшення території лісового заказника місцевого значення “Межигірсько-Пуща-Водицький” на 9,2 га за рахунок включення до його складу окремих виділів. Відповідні території примикають до заказника. Це типові ділянки лісового фонду, які за своїм породним, ґрунтовим, гідрологічним та іншим складом не відрізняються від лісових ділянок, які можуть входити до заказника.

“Проект рішення дуже актуальний, бо унеможливить забудову цих ділянок. І відповідно зніме соціальну напругу серед населення, адже громадяни хвилюються, щоб були збережені зелені зони. Також рішення сприятиме збереженню та охороні змішаних насаджень сосни та дуба з багатим підліском”, — зазначає голова профільної комісії Костянтин Яловий.

Відповідний проект рішення має також розглянути постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери