Петиція щодо порятунку історичних артефактів на Поштовій площі набрала більше 10000 голосів

Петиції

Tool items

3810

Петиція щодо порятунку історичних артефактів на Поштовій площі набрала більше 10000 голосів
 
Електронна петиція «Просимо врятувати безцінні історичні артефакти та археологічні розкопки на Поштовій площі!» набрала необхідну, згідно з рішенням Київської міської ради “Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій”, кількість голосів та прийнята до розгляду.
 
Відтак, вказана петиція набрала 13265 голосів, при мінімально необхідних 10000.
 
Заступник міського голови-секретар Київради Володимир Прокопів уже доручив постійній комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики, а також виконавчому органу Київради (КМДА) розглянути електронну петицію в установленому порядку.
 
Автор ініціативи Акім Галімов зазначає, що археологічні розкопки, які ведуться на Поштовій площі, на сьогоднішній день опинились під небезпекою знищення.
 
«Квартали стародавнього Києва завалюють мішками зі сміттям, а фінансування роботи археологічної групи припинилося 4 місяці назад. У зв'язку з Євробаченням, на історичному місці хрещення Русі (річці Почайна), пришвидшеними темпами добудовують торговельний центр. А культурні шари X-IX століття, які могли би мати революційне значення для науки, будівельники через декілька днів мають намір залити бетоном», - пише він.
 
Автор також звернувся до міського голови  Віталія Кличка з проханням щодо музеєфікації та подальшого дослідження старовинної вулиці часів Київської Русі.
 
Із повним текстом петиції можна ознайомитись за посиланням:
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6129

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянці Дубовій Яні Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Залужному, 19-и у Голосiївському районі міста Києва (620280151)
  • Про відмову громадянці Ватажко Марині Валентинівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Заболотного, діл. 435 у Голосiївському районі міста Києва (723904014)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування на перетині вул. Миколи
  • Про відмову громадянці Виноградовій Анастасії Андріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Заболотного, діл. 409 у Голосiївському районі міста Києва (340147278)
  • Про відмову громадянці Ляшкевич Інні Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Заболотного, діл. 424 у Голосiївському районі міста Києва (380111550)