“Парк Кіото” можуть включити до природно-заповідного фонду України

Tool items

2192

“Парк Кіото” можуть включити до природно-заповідного фонду України

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили проект рішення “Про оголошення природної території парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення “Парк Кіото”.

“Парк Кіото” розташовується у Деснянському районі столиці. Відповідну територію площею 9,17 га і пропонується  оголосити парком-пам'яткою місцевого значення. Проект розробили спеціалісти Благодійної організації “Благодійний фонд Дніпровського району м. Києва “Київський еколого-культурний центр”.

Балансоутримувачем “Парку Кіото” є комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району.

Прийняття даного проекту рішення дозволить забезпечити сприятливі умови для збереження цінних екземплярів рослинного світу, цілого ряду рідкісних тварин, що охороняються Бернською конвенцією, а також унікальних зразків паркового будівництва.

Довідково: “Парк Кіото”, що знаходиться між станціями метрополітену Чернігівська та Лісова,  був заснований у 1972 році на знак дружніх відносин міста Києва та культурної столиці Японії — Кіото. 28 квітня 2012 року в парку відбулася урочиста церемонія фіксації нового рекорду Гіннеса — найдовшої у світі алеї сакур. Лісопаркову зону становлять близько 360 саджанців сакур, вікових сосен та японських кленів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва в постійне користування земельної ділянки для утримання та благоустрою зелених зон і зелених насаджень та обслуговування території скверу між будинками № 5 та № 7 на вул. Лісківській у Деснянському районі міста Києва (655703994)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Елерон» договору оренди земельної ділянки від 30 травня 2007 року № 75-6-00348 для реконструкції з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ринку на вул. Симиренка, 5 у Святошинському районі (380526617)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Кибальчича Миколи, 3а у Дніпровському районі міста Києва (556241596)
  • Про надання Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку-книгосховища бібліотеки на Боричевому узвозі, 13 у Подільському районі міста Києва (597639086)
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти на вул. Княжий Затон, 12-Б у Дарницькому районі міста Києва (680653916)