ОСББ та ЖБК можуть відшкодувати різницю у нарахуваннях за опалення та гаряче водопостачання

Tool items

2214

ОСББ та ЖБК можуть відшкодувати різницю у нарахуваннях за  опалення та гаряче водопостачання 

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу депутати підтримали проект рішення «Про відшкодування різниці в нарахуваннях за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, наданих ПАТ  «Київенерго» та ПАТ «АК «Київводоканал» об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам». 

Документом передбачається надання ОСББ та ЖБК відшкодування різниці в нарахуваннях за відповідні послуги в періоди 2002 – 2010 та 2010 – 2014 рр.

Підставою для отримання компенсації буде оформлений тристоронній акт за спожиті гарячу воду  та тепло між ОСББ/ЖБК, ПАТ «Київенерго» та ПАТ «АК «Київводоканал» за визначений розрахунковий опалювальний період. 

«Співпраця з ПАТ «Київенерго» та ПАТ «АК «Київводоканал» зробить процес компенсації зрозумілим та простим для ОСББ та ЖБК, а також дасть змогу призупинити стягнення додаткових штрафних санкцій та здійснення претензійно – позовних заходів щодо ОСББ та ЖБК до здійснення Київською міською радою виплат по різниці нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання за цей період», - говориться у пояснювальній записці. 

Для формування реєстру ОСББ та ЖБК,  які мають право на отримання такого відшкодування, згідно з проектом рішення, районним у місті Києві державним адміністраціям буде доручено збір тристоронніх актів від ОСББ та ЖБК, а також обробку та перевірку даних. 

«Після прийняття рішення буде підготовлений окремий проект рішення про внесення змін до бюджету на 2017 рік. З точки зору навантаження на бюджет міста у 2017 році це приблизно 35 млн гривень», - зазначив автор проекту, депутат Київради Вадим Ноздря. 

У зв’язку з цим ПАТ «Київенерго» та ПАТ «АК «Київводоканал» просять утриматись від нарахування додаткових штрафних санкцій та ведення претензійно-позовної роботи щодо їх стягнення, що утворились ОСББ та ЖБК за ці періоди.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про відмову громадянці Хімченко Катерині Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення індивідуального садівництва на вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (330197768)
  • Про відмову громадянці Волосенко Ганні Дмитрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (360144945)
  • Про відмову громадянину Чорному Антону Павловичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального дачного будівництва поряд з вул. Бродівською у Голосіївському районі міста Києва (201930263)
  • Про відмову громадянці Волосенко Галині Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201139513)
  • Про відмову громадянці Сягалюк Надії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Справедливості у Деснянському районі міста Києва (525801927)