Оприлюднено список громадян, які виявили бажання стати присяжними районних судів міста Києва

Tool items

Постійна комісія Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами сформувала список громадян, які виявили бажання бути включеними до списків присяжних районних судів міста Києва.

Дарницький районний суд міста Києва:
– Баришовець Роман Олександрович;
– Марін Олег Анатолійович;
– Сизова Людмила Анатоліївна;
– Тхорик Ігор Євгенович;
– Шевченко Юлія Євгеніївна.
Оболонський районний суд міста Києва:
– Лещук Юрій Ігорович.
Святошинський районний суд міста Києва:
– Бабійчук Сергій Іванович.

У Постійній комісії з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами зазначили, якщо громадянам відомі обставини, які унеможливлюють включення вищевказаних людей до списків присяжних районних судів міста Києва, прохання повідомити про це Постійну комісію з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків із правоохоронними органами.
Електронна адреса для повідомлень: [email protected]

Додамо, що розгляд заяв кандидатів у присяжні районних судів міста Києва відбудеться на засіданні Постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків із правоохоронними органами у середу, 09 червня, у каб. 1017 (вул. Хрещатик, 36, 10-й поверх). Початок засідання – об 11:00.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)