Олеся Зубрицька: Безбар'єрність простору включає доступність не лише окремих об'єктів, а й шляхів руху до них

Tool items

Безбар'єрність простору включає доступність не лише окремих об'єктів, а й шляхів руху до них. Про це повідомила депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я, сім'ї та соціальної політики.

За словами депутатки, один з наслідків війни – це збільшення кількості людей з інвалідністю, які повинні бути інтегровані у всі сфери життя суспільства і, в першу чергу, мати фізичний доступ до всіх об'єктів у місті.

«Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська протягом останніх двох років активно співпрацює з Департаментом транспортної інфраструктури КМДА. І наголошує, що при виконанні всіх робіт щодо створення безбар'єрного середовища у місті Києві важливо здійснювати постійну міжвідомчу комунікацію при плануванні робіт. Оскільки є багато суміжних територій, які мають різних балансоутримувачів, всі структурні підрозділи, які здійснюють роботи щодо доступності інфраструктури мають проводити міжвідомчі наради. І робити так, щоб не лише окремий об'єкт був доступний, а й були забезпечені безперешкодні шляхи руху до нього», – наголосила Олеся Зубрицька.

Депутатка додала, що мова йде про забезпечення доступності не тільки для людей, які пересуваються у кріслі колісному, але і для  людей з порушеннями зору, слуху та інших маломобільних груп населення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)