Олеся Пинзеник: Совським ставкам необхідно присвоїти статус парку

Tool items

З метою унеможливлення забудови та збереження унікальної екосистеми – нижньому каскаду Совських ставків планують присвоїти статус парку.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 28 вересня, під час засідання постійної комісії з питань екологічної політики.

За словами депутатки Київської міської ради Олесі Пинзеник, проєктом рішення передбачено створення парку, площею 19,1187 га, на проспекті Валерія Лобановського, 113 у Голосіївському районі.

«Необхідно облаштовувати парки та присвоювати їм правовий статус з метою унеможливлення забудови та навмисного знищення зелених насаджень. Територія біля ставків є природним ядром екомережі Солом’янського та Голосіївського районів. Важливо зберегти екосистему та облаштувати комфортну зону відпочинку для киян та гостей міста. Міська влада виступає на захист громади та підтримує створення даного екопарку», – зазначила Олеся Пинзеник.

Депутатка підкреслила, що Совські ставки є місцем гніздування чисельних водоплавних птахів, також на вказаній локації є популяції рослин та тварин.

Депутатка додала, що рішенням Господарського суду міста Києва вказану земельну ділянку повернено на баланс територіальної громади.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про найменування скверу у Голосіївському районі міста Києва
  • Про особливості встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та вручення заохочувальних відзнак Київського міського голови під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України від
  • Про внесення змін до Порядку надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі комунальним закладам культури на створення мистецького продукту
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 "Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні ", затвердженого Законом
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»