Олеся Пинзеник: Совським ставкам необхідно присвоїти статус парку

Tool items

З метою унеможливлення забудови та збереження унікальної екосистеми – нижньому каскаду Совських ставків планують присвоїти статус парку.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 28 вересня, під час засідання постійної комісії з питань екологічної політики.

За словами депутатки Київської міської ради Олесі Пинзеник, проєктом рішення передбачено створення парку, площею 19,1187 га, на проспекті Валерія Лобановського, 113 у Голосіївському районі.

«Необхідно облаштовувати парки та присвоювати їм правовий статус з метою унеможливлення забудови та навмисного знищення зелених насаджень. Територія біля ставків є природним ядром екомережі Солом’янського та Голосіївського районів. Важливо зберегти екосистему та облаштувати комфортну зону відпочинку для киян та гостей міста. Міська влада виступає на захист громади та підтримує створення даного екопарку», – зазначила Олеся Пинзеник.

Депутатка підкреслила, що Совські ставки є місцем гніздування чисельних водоплавних птахів, також на вказаній локації є популяції рослин та тварин.

Депутатка додала, що рішенням Господарського суду міста Києва вказану земельну ділянку повернено на баланс територіальної громади.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 23 липня 2007 року №№63-6-00421 (зі змінами), 63-6-00422 (зі змінами), укладених між Київською Міською радою та відкритим акціонерним товариством «Гідромеханізація»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі насосної станції № 9 на вул. Миколайчука Івана, 19 Б у Дніпровському районі міста Києва (334117899)
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)