Олена Говорова нагородила переможців київського міського конкурсу шкільних малюнків «Мої права»

Tool items

У столиці нагородили переможців київського міського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей та 30-ї річниці Незалежності України. 

Відзначила переможців дипломами та нагороджувальною атрибутикою заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, депутатка Київської міської ради Олена Говорова. 

«Цьогоріч міська влада вперше підтримала проведення конкурсу шкільних малюнків «Мої права». Основними темами конкурсних робіт стали: «Домашнє насилля», «Булінг», «Військовий конфлікт», «Соціальні права», «Національні меншини». Завдяки цьому конкурсу дитина може розповісти про те, що турбує суспільство, та висловити своє враження від світу через малюнок. Приємно вражена презентованими малюнками та наскільки влучно діти демонструють через них соціальні проблеми», – зазначила Олена Говорова.

Вона побажала учасникам успіху, великих перемог та подякувала за активність. 

Зазначимо, що київський міський конкурс став частиною XV Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права». У конкурсі взяли участь понад 2 000 дітей. Він проходив за кількома номінаціями: молодша група (до 10 років), середня група (до 14 років), старша група (до 18 років).

У рамках конкурсу відзначено всіх учасників сертифікатами, а 50 переможців – дипломами та нагороджувальною атрибутикою. 

Окремі роботи учасників міста Києва стали також переможцями всеукраїнського конкурсу, а інші – отримають спеціальні відзнаки проєктів Ради Європи.

Організатори конкурсу: Департамент молоді та спорту КМДА, Українська молодіжна правнича асамблея, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська асоціація підтримки творчої молоді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.